DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Doğum Yapacağınız Yeri Siz Seçin

2 Mart 2015 Ekleme Saati: 17:38
465 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Doğum anne adayları için kutsal bir olaydır. Çünkü 9 ay taşıdıkları, canlarından bir parçanın dünyaya gelmesi doğumla olur. Bu nedenle ebeveynler doğumun şeklini, hastaneyi ve doktoru özellikle ararlar. Anne adayları genellikle için özel bu anın kusursuz geçmesi için bir telaş içine girerler. Bebeklerinin sağlığı için en iyinin telaşadır bu telaş.

Oysa tutumlubebek.com sitesi anne adayları ile hastaneleri bir araya getiren bir platformdur. Anne adayları bulunduğu il ve ilçeye göre en yakın hastaneye ulaşabilir ve hastaneye hakkında bilgi alabilirler. Anne adayları yapmak istedikleri doğum türünü örneğin normal doğum seçebilecekleri gibi başka bir doğum türünü de seçebilirler. Sezeryan doğum seçeneğini seçerek de bu doğumların yapıldıkları hastaneleri listeleyebilirler.

Anne adayları siteyi kullanarak bu hastanelerin vermiş olduğu hizmetler hakkında da ayrıntılı bilgi alabilmektedirler. Suda doğum yapmak isteyen anne adayları için sitede seçenek mevcuttur. Arama yaparak bu hizmeti veren hastanelere ulaşmaları da çok kolaydır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık