DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

GERÇEK TELEFON DİNLEME

5 Mart 2015 Ekleme Saati: 16:42
465 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

gercek-casus-telefon-uretimi

Dünya üzerinde uzun yıllardır yaygın olarak kullanılan casus telefonlar, telefon dinleme işlemlerinin yanı sıra; kullanmakta olan kişinin görüşmelerini, kimlerle görüştüğünü, mesajlaştığını, hangi medyaları gönderdiğini ve ne tip bağlantılar içinde olduğunu da takip edebilmektedir. Özellikle telefon dinleme gibi kritik bir özelliğe sahip olabilmesi için casus telefon içine orijinal yazılımlar yüklenmeli ve kesinlikle orijinal cep telefonları üzerinden çalıştırılmalıdır. Gerekli özellikleri ve kullanım şekli olarak da bu durum belirtilmiş olup; kaçak şekilde üretilen ve replika olarak da adlandırılan uzak doğu üretimi cep telefonlarına değil direkt olarak orijinal akıllı telefonlara yüklenebilmekte olan bu yazılımlar aracılığı ile yukarıda belirtilen her konuda bilgi sahibi olunabilmektedir.
En başta akla gelen iki sevgilinin birbiri ile olan iletişimi hakkında fikir sahibi olmak ya da sevgilisinin kimler ile görüşmekte olduğunu bilmek istemesiyle ortaya çıkan telefon dinleme gereksinimi; kimi zaman sadece sosyal bir ihtiyaç değil aynı zamanda toplumun çok daha üst düzey kişi ve kişilerince de kullanılabilmektedir. Sadece kısa bir süre geriye dönüp baktığımızda kendi ülkemizde çok sayıda politikacının dahi telefon dinleme işlemine tabi tutulduğu hatırlanabilir. Geçmiş zaman dilimlerinde özellikle de teknolojinin bu denli gelişmiş olmadığı zamanlarda; telefon dinleme işlemleri çok daha zor ve sadece üst düzey kişi ya da kişilerce yapılabilirken bugün artık son tüketici de dahil olmak üzere akıllı telefon kullanmayı bilen herhangi birisi de telefon dinleyebilmektedir.
Bu konuda tüketicilerin yani casus telefon satın alacak kişilerin dikkat etmeleri gereken esas nokta ise; gerçek casus telefonları yani lisanslı yazılımlar ile casus telefon haline getirilmiş akıllı telefonları satın almalarıdır. Gerçek casus telefon satın alabilmek için ise; sadece ithalatçı firmalara güvenmeli ve onlardan satın almalısınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık