DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Glokal Dergisinden Güncel Bilgiler

14 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:30
374 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Odtü’nün işletme fakültesi tarafından çıkarılan glokal dergisi Dünya’da ve Türkiye’de gündemi takip etmektedir. İş dünyası ve bilim dünyası konusunda pek çok bilgiyi edinmek mümkündür.

http://glokalweb.com/ sitesi bu derginin internet erişim sitesidir. E- dergi ile daha geniş kitlelere ulaşmak hedeflenmektedir. Bu platformda dergiyi sanal ortamda takip etmek mümkündür. Oldukça kapsamlı olan bu site Odtü tarafından oluşturulmuştur. Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden biri olan ODTÜ’nün global dünyaya ait her alanda farklı perspektiflerden bakarak yaptığı haberler mevcuttur.

Ayrıca çeşitli konularda üniversite öğrencilerini ilgilendiren makale, röportaj ve başka içerikler bulunmaktadır. Kültür ve sanat alanında haberler, çeşitli etkinlikler bulunmaktadır. Sosyal akanda ve iş yaşamında yenilikler, teknolojik gelişmeler hakkında güncel bilgilere ulaşmak mümkündür. Üniversite öğrencisi olarak gündemin takip edilebileceği bir sitedir.

İş dünyasından ve medya dünyasından önemli isimlerle yapılan röportajlar farklı bakış açıları oluşturmaktadır. Çeşitli sektörlerdeki gelişmeler konusunda makaleler yer almaktadır. Yeni lezzetler popüler yemek kültürleri hakkında yazılar bulunmaktadır. İnternet konusunda yenilikler gelişmeler hakkında güncel bilgiler paylaşılmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık