DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Güzel Ve Eğlenceli Film Arayanlar İçin Harika Bir Film

20 Mart 2015 Ekleme Saati: 10:48
429 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Türkiye de artık güzel ve kaliteli filmler yapılmaktadır ve bu filmlere giden seyirci sayıları da istenilen sayılara ulaşmaktadır. Artık seyirci eskiye göre Türk filmlerine çok daha fazla ilgi göstermektedir.

Son çıkan filmlerden olan aşk olsun filmi konu ve kurgu itibari ile oldukça kaliteli bir film olarak dikkat çekmektedir. Başrollerini İlker Aksum ve Sedef Avcı ’nın paylaştığı aşk olsun oyuncu kaliteleri ile de dikkat çekmektedir. Film ile ilgili daha detaylı bilgileri www.askolsunfilm.com sitesinden ulaşabiliyoruz.

Filmin konusu kadın ilişkiler doktoru olan Ozan’a gelen Ceyda ile başlamaktadır. Ceyda sevdiği ve hayalini kurduğu adam ile evlilik hazırlıkları yaparken ayrılırlar. Ancak Ceyda tekrar birlikte olmak ve barışmak istemektedir. Geldiği ilişki doktoru ozan ona yardım edecek ve ilişkisinin tekrar eskisi olmasını sağlayacaktır.

Ozan Ceyda ‘nın eski erkek arkadaşının yeni sevgilisini kandırıp onunla aralarını bozmaya çalışacaktır. Bu sırada hesaplandığı gitmeyen planda ozan kıza âşık olacaktır. Kız Ozan’ın oyun için onunla birlikte olduğunu öğrenince çok bozulur. Bu karmaşık ilişkiler üzerine kurulu senaryo oldukça eğlenceli bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık