DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Hayvanlar Hakkında Bilinmeyenler

14 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:30
417 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hayvan bakmak ve onlarla bir şeyler paylaşmak biz insanların ruh sağlığı için oldukça etkili bir yöntemdir. Bilim adamlarının araştırmalarına göre hayvanlarla vakit geçirenlerin diğerlerine göre daha mutlu olduklarını göstermektedir.

Bu nedenle hayvan bakmaya müsait olanların bu deneyimi yaşamaları önerilmektedir. Köpek bakmayı tercih edenler için birkaç köpekten biraz bahsedelim.
Cane corso, bu ırklar özellikle çocuklara karşı çok duyarlıdırlar. Bunun yanında güçlü ve iri olmalarının da etkisi ile iyi bir bekçi ya da koruma köpeği olabilirler. Çok sadık olmalarına karşın mutlaka bu cinsler üzerinden otorite kurulmalıdır ve hiç eksik edilmemelidir. Ortalama olarak 9 ve 11 yıl yaşayabilmektedirler.

Pug cinsinin, ortalama yaşadığı yıl 12 ya da 15 yıl arasında değişmektedir. Bu köpekler çok enerjik ve hareketli köpeklerdir. Çocuklarla iyi geçinen bu köpekler ilgilenilmeyi çok severler ve ilgisiz durumlarda sahibini kıskanabilirler.

Rottweiler, bu köpeklerin yaşam seneleri ise 10 ve 12 yıldır. Bu köpekler halk gözünde görüldüğünün aksine iyi huylu, itaatkâr ve sahibine çok sadıktırlar. İyi bir eğitim aldıklarında çocuklarla çok iyi geçinebilir.

Bu ve buna benzer tüm bilgileri öğrenmemiz için www.elityavru.com adresi bizim için birçok bilgiyi içerisinde barındırmaktadır. Elit Yavru güvenilir hizmetlerini bu konuda sürdüren bir web sitesidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık