DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Hazır Yapı Sektörde Prestijli Marka!

23 Mart 2015 Ekleme Saati: 18:05
396 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hazır yapı sektöründe kalitesiyle farkını gösteren prestijli firma www.ozgeyapi.com büyük projelere imza atarak adından söz ettirmektedir.

Konteyner ve diğer hazır yapı çeşitlerinde büyük üretim kapasitesine sahip firma fuarlara katılmaktadır. Konteynerler farklı çeşitlere sahiptir. Bu ürünlerin sağlamlığına ve kalitesine yönelik bilgiler verilmektedir. Kaplamasıyla, yalıtım özellikleriyle ve diğer teknik özellikleriyle ilgili bilgiler firma internet sitesinde detaylı olarak verilmektedir.

Dünya standartlarında ürünleriyle tüm dünyaya hizmet vermekten mutluluk duyar. Prefabrik ürünler olarak çelik yapılar vardır. Ürünler sağlamlığı kanıtlanmış uzun süreli kullanıma uygun olan ürünlerdir.

Prefabrikler yapılırken her türlü iklim koşulları ve dış etkenler göz önünde bulundurulmaktadır. Müşterilerinin istedikleri arsa o arsanın özellikleri göz önünde bulundurularak uzman kadro tarafından evler yapılmaktadır. Bu evlerin yapımıyla ilgili her konuda müşteriler karar vermektedir.

Projelerin güzel görünüme kavuşması için titizlik gösteren firma disiplinli bir çalışma göstererek zamanında anahtar teslimi olarak verilmektedir. Evler tek katlı, iki katlı veya villa şeklinde olabilir. Modern bir şekilde tasarlanan bu yapılar betonarme yapılara göre ekonomiktir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık