DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

İstediğiniz Gibi Bir Tatil Yapma Fırsatı

19 Mart 2015 Ekleme Saati: 11:08
374 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

20 yıldan fazla bir süredir turizm sektöründe yer alan ve müşterilerinin en iyi yerlerde, en iyi şartlarda tatili mümkün olan en uygun fiyatlara yapmalarını sağlayan Star Tatil, bunun için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek size hayalinizdeki tatil fırsatını sunmaktadır.

Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya, kış için sizlere mükemmel bir tatil fırsatı sunuyor. Kartalkaya turları ile her şey dâhil konaklama imkânı sunan otellerde konaklama fırsatı elde edebilir, tatil boyunca karın keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Yalnızca yurt içi değil yurt turları da düzenleyen kuruluş, en fazla tercih edilen Amerika turları ile sizlere Amerika’nın en güzel yerlerini tanıtıyor. Tüm gezi boyunca size eşlik edecek olan profesyonel rehberler eşliğinde ülkenin tüm kültürünü öğrenme şansı elde edebileceksiniz.

Tün gün boyunca doya doya şehrin bütün güzelliklerini keşfedebileceğiniz Paris turları da en uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. Yoğun geçen iş hayatının ardından biraz soluklanmak ve kısa da olsa tatil yapma fırsatı elde edebilmek için siz de bu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Firmanın düzenlemiş olduğu turlarla ilgili detaylı bilgiler www.startatil.com adresinde yer almaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık