DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Karikatürler ile Hadis Yarışması

17 Mart 2015 Ekleme Saati: 23:59
1.870 kez görüntülendi

Karikatürler ile Hadis Yarışması

Karapınar Kaymakamlığı ve İmamhatip Ortaokulu Müdürlüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası hürmetine hadisler ile karikatür yarışması tertip edildi. İlçe Kaymakamlık oluru ile ve hayırsever vatandaşların katkıları ile yapılacak olan programın organizesi, Karapınar İmamhatip Ortaokul müdürü Murat taşkın ve okul öğretmenleri tarafından yapılmaktadır.

Okul Müdürü Murat Taşkın’dan alınan bilgilere göre, Yaklaşmakta olan 14/20 Nisan 2015 tarihleri arasında olacak olan Kutlu Doğum haftası münasebeti ile, çocuklar arasında Peygamber sevgisini perçinlemek adına yapılan karikatür yarışmasında hadisleri karikatüre dökerek akıllarda daha kalıcı hadis öğrenimini sağlamak olan yarışmanın katılma şartları okul idaresi tarafından tertip edilen posterde bulunmaktadır.

Peygamber sevgisi ve hadis öğrenimini artırmak amacı ile yapılan yarışmaya katılacak öğrenciler okul idareleri ile iletişime geçerek yarışmaya katılabilirler. Yarışma neticesinde ilk üç dereceye giren öğrencilere para ödülü verilecektir. 1. Gelen öğrenciye 300:00, 2. Gelen öğrenciye 200:00 ve 3. Gelen öğrenciye ise 100:00 tl ödül verilecektir.hadis karikatür

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık