DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kimyasal Hammadde De Kalitenin Adresi

9 Mart 2015 Ekleme Saati: 09:53
407 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kimya sektöründe meydana gelen her yeniliği yakından takip ederek müşterilerine uluslararası standartlarda bir hizmet sunan ve sunduğu bu hizmetlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve en kaliteli çözümü sunan Kimya Borsası, bu ayrıcalıklı hizmetlerden en uygun fiyat ile faydalanmanızı sağlamaktadır.

Firmanın sağlamış olduğu kimyasal maddelerden bir kaçı şöyledir;

Potasyum klorür; beyaz kristallerden oluşur ve saf halde iken kokusu yoktur. Yanlış dozda kullanıldığı vakit ölüme sebebiyet vermektedir. Bu madde damara direk uygulandığı zaman kalbin durmasına sebep olmaktadır. Su, tıp, kaplama ve boya gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Formik asit; rengi yoktur ve kokusuz bir maddedir. Gıdalarda koruyucu olarak kullanılabilmektedir. Tekstil, kauçuk, kimya ve yem alanlarında kullanılır.

Kalsiyum klorür, nem tutma özelliği ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Su ile alkolde çözünebilir. Nem çekme özelliği sebebi ile inşaatlarda toz tutucu amacı ile kullanılmaktadır. Bunun dışında

Kimya, gıda, tarım ve arıtma gibi sektörler de bu maddenin kullanım alanı içerisindedir.

Bünyesinde çalıştırdığı elemanları ile birlikte her daim güler yüzlü bir hizmet sunan bu firma ve ürünleri ile ilgili detaylı tüm bilgiler www.kimyaborsasi.com.tr adresinde yer almaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık