DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Kimyasal Ürünlerin Bulunması

6 Mart 2015 Ekleme Saati: 13:57
404 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kimyasal ürünler birçok sektörde kullanılmaktadır. İlaç, tarım, boya, sağlık gibi birçok alanda kullanılır. Ülkemizde olan ve olmayan kimyasallar vardır. İşte bu alanlarda kullanılabilmek için bu kimyasalların temin edilmesi gerekir.

Bakır sülfat ilaç, sağlık ve daha birçok alanda kullanılır. Bakır sülfat daha çok yurt dışından temin edilir.

Magnezyum klorür de yurt dışından temin edilir. Çimento sektöründe, tıpta, ilaç yapımında kullanılan bir kimyasaldır.

Mono propilen glikol ise atık suların arıtılmasında, unlu mamullerde, kozmetik sektöründe, kimya sektöründe kullanılan bir kimyasaldır. Bu kimyasalların dışında yüzlerce çeşit kimyasal bulunmaktadır. Bu kimyasallar birçok sektörde kullanılır. Bu nedenle bu kimyasalların ticareti yapılmaktadır.

Kimya Borsası bu kimyasalların ve daha birçok kimyasalın yurt dışından ülkemize gelmesini sağlayan işletmelerden birisidir. Kimya Borsası yurt dışından getirdiği bu ürünleri kendi depolarında güvenle muhafaza etmektedir.

Kimyasalları kullanan işletmelerin güvenle ve uygun maliyetlerle ülkemize gelmesini sağlamaya çalışan Kimya Borsası www.kimyaborsası.com.tr sitesinde ürünler ve maliyetleri hakkında bilgiler sunmaya çalışmıştır.

Kimyasal ürünler birçok alanda kullanılsa da aslında tehlikeli ürünlerdir. Bu ürünlerin güvenli ve özenli bir şekilde taşınıp saklanması gerekir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık