DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kış Bahçesi Firmaları

21 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:04
542 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kış bahçeleri kış aylarında da doğayla iç içe yaşayabileceğimiz yaşam alanlarıdır. Genellikle bahçelerin bir bölümü camlarla ve uygun çatı sistemleriyle kapatılarak kış aylarında da yaşamaya uygun hale getiriliyor. Son yıllarda evlerin bahçelerinde, sitelerin bir bölümünde, cafe, restoran, sosyal tesis, otel gibi mekânların açık alanlarında kış bahçelerini daha çok görmeye başladık. Bu iş yerlerinde insanlar kış aylarında da doğal ortamda bulunabilme zevkini yaşamaktadır. Kış bahçesi yapımında kullanılan özel cam ve diğer malzemeler yağmurun, karın, rüzgârın, soğuğun içeri girmesini önlüyor. Etrafı camla kapatılmış kış bahçesinde yağmur ve kar yağarken rahatlıkla oturabilir ve bu mükemmel manzarayı izleyerek çayınızı içebilirsiniz.

Ancak kış bahçesi yaptırmak için öncelikle konusunda çok iyi olan bir firma bulmanız gerekir. Kış bahçesi yapacak firma öncelikle hassas bir ölücü almalı ve hangi sistemin daha verimli olacağını doğru tespit etmelidir. Firmamız gerek ölçümlerde, gerek üretimde ve gerekse montajda uzman ve deneyimli personelle hizmet vermektedir. Uzman tasarımcımız bahçelerin yapısına göre en mükemmel tasarımları hazırlamaktadır.

Kış bahçesi yapılacak olan alanla uyumlu bir tasarım, bahçenize ve mekânınıza değer kazandıracaktır. Kış bahçesi olan bir işletmeye müşterilerin kış aylarında ilgisi daha çok olacak ve daha yoğun bir müşteri akışı olacaktır. Kış bahçesi firmaları arasında öne çıkan firmalardan biri olan firmamız yaratıcı tasarımları ve kaliteli uygulamaları ile müşteri memnuniyeti yaratmıştır ve en çok aranan firma olmuştur. Kış bahçeleri açılır kapanır katlamalı, kayar ya da sürme cam sistemleriyle yapılıyor. Böylece istenildiği anda açık olarak da kullanılabiliyor.

Açılır kapanır çatı sistemleriyle çatılar da istenildiğinde açılabiliyor. Kış bahçeleri işlevselliğinin yanında görselliği ile de çok tercih ediliyor. Kış bahçesi yaptırmaya karar verdiğinizde firmamızı arayabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Elemanlarımız kış bahçesi yapılacak alanı inceleyecek, büyüklüğüne ve şekline göre hangi sistemin doğru olacağına karara verecek ve size bir fiyat teklifi sunacaktır. Fiyatta anlama sağlandığında ise tasarımcımız sizin de beklentilerinizi öğrenerek güzel bir tasarım hazırlayacaktır. En kısa sürede yapımı tamamlanacak olan kış bahçenizin montajı da kısa sürede tamamlanacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık