DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Oldukça Eğlenceli Bir Filme Var mısınız?

7 Mart 2015 Ekleme Saati: 13:43
408 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Son yıllarda Türk sineması çıkardığı yeni ve etkileyici filmleri ile oldukça etkili yıllarını geçiriyor. Yakın zaman da çıkacak olan Türk filmlerinden biri olan aşk olsun filmi konu ve oyuncuları ile dikkat çeken filmlerin arasında yer almaktadır. Film bahçesi yapımı olan filmin yapımcılığını Cüneyt ceylan üstlenmektedir. Yönetmenliğini ise Neslihan Alak ve Murat Serezli yaptığı aşk olsun konusu itibari ile oldukça karmaşık ve eğlenceli film olarak dikkat çekmektedir.

Filmin konusu ise ilişki doktorluğu yapan ozan (İlker Aksum) ‘a gelen bir müşteri ile başlamaktadır. Düğün esnasında düğünü bozulan ve sevgilisi ile arasının iyi olmasını isteyen Ceyda (Sedef Avcı) doktora gelerek yardım istemektedir. Bu arada doktor da Ceyda’nın arası bozulduğu sevgilisi ile arasını düzeltmek için çalışmalara başlar.
Ceyda’nın erkek arkadaşının yeni sevgilisi ile ilişki kurup aralarını bozmaya çalışır. Ancak bu sırda doktor bu kıza âşık olur ancak kız bu ilişkinin başlangıç sebebini duyarak doktordan uzak durmaya çalışır. www.askolsunfilm.com’da görüldüğü üzere karışık ilişkinin olduğu bu film oldukça eğlenceli olması nedeni ile dikkat çekmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık