DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Online Best Fm Dinle

30 Mart 2015 Ekleme Saati: 11:30
623 kez görüntülendi

Online Best Fm Dinle

Uzun yıllardır radyo yayını yapan ve halen daha da yapmakta olan Best Fm 1993 yılında Ajda Pekkan’ın şarkısıyla yayın yapmaya başladı. Cem Arslan, Serdar Gökalp, Altan Kiraz, Tuğçe Açıkgöz, Yasemin Şefik, Gökhan Dinç, Metehan Demir gibi programcılar ile yayın yapmakta olan Best FM, bu programcıların yanı sıra yakın zamanlarda Hüsnü Şenlendirici’yi de kadrosuna kattı. Cem Arslan, Gazoz Ağacı ve Gazor adlı programlar ile müzikseverlere eşlik ediyor, Gazoz Ağacı hafta içi her gün 06.45 ile 09.00 saatleri arasında yayın yaparken Gazor programı da hafta içi her gün18:00 ile 20:00 saatleri arasında yayın yapıyor. Serdar Gökalp hafta içi 17.00 ile 18.00 ve 22.00 ile 01.00 saatleri arasında programını yapıyor. Yasemin Şefik Hitnoz programı ile hafta içi her gün saat 12.00 ile 14.00 arasında sevenleri ile buluşuyor. Sıradaki programcımız ise hafta içi her gün 09.15 ile 12.00 saatleri arasında yayın yapan Tuğçe Açıkgöz, rengarenk bir yayın saati ile Best FM dinleyicilerinin vazgeçilmezlerinden oluyor. Altan Kiraz hafta içi her gün 14.00 ile 16.30 arasında programını sunuyor. Gökhan Dinç ise müziğe yarım saatlik bir ara vererek 16.30 ile 17.00 saatleri arasında Best FM dinleyenlerine spor dünyasından son dakika gelişmelerini anlatıyor. Metehan Demir de hafta içi her gün 10 dakikalık bir süre ile gündemi radyo yayınına taşıyor. Hüsnü Şenlendirici ise Best FM dinleyenlerini her pazartesi günü saat 21.00 ile 22.00 arasında yayın yapıyor. Vestel Venussponsorluğunda gerçekleştirilen radyo programı Hüsnü Şenlendirici’nin birçok ünlü konuğu programına davet ederek birlikte şarkılar söylemesi ile son buluyor.

Best FM 2012 yılında Cem Arslan’ın Gazoz Ağacı adlı programını mobil yayın olarak sunarak Türkiye’de ilk mobil radyo yayınını gerçekleştirdi. “Radyonuz Açık Olsun” sloganı ile dinleyenlerinin sürekli olarak kendilerinde kalmalarını sağlayan radyo kuruluşu birçok il ve ilçede yayın akışına devam ediyor. İPhone – iTunes dijital platformu ile yayın kitlesini genişleten Best FM uydu frekansı ile de bu kitlesini genişletmeyi sürdürüyor. Best FM hangi il ve ilçelerde yayın yaptığını, frekans ayarlarını, uydu bilgilerini web sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Site üzerinden haberler bölümüne girerek müzik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Best FM radyo yayını yaptığı stüdyoları da dinleyenlerine açarak 360 derecelik bir gezinti imkanı sunuyor. Sürekli olarak güncellene Best 20 listesi ile sosyal medya üzerinden de radyo kuruluşuna ulaşabilme imkanı sunuluyor.

23 Mart Pazartesi günü Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu programa arabesk müziğin öncülerinden olan Cengiz Kurtoğlu katılmıştı, daha önce de programa birçok ünlü isim katılmıştı.

Best FM iletişim bölümünden dinleyenlerinin sorunlarına yanıt vermeye de çalışıyor ayrıca radyo televizyonculuk bölümleri gibi ilgili bölümlerde öğrenim gören ve staj yapmak zorunda olan kişilere bu imkanı sunuyor. Ayrıca çalışma imkanının da sunulduğu kuruluşta reklam vermek de mümkün. Siteye üye olarak müzik dünyasını daha yakından takip edebilme imkanı da sunuluyor. Kardeş istasyonu olan Baba Radyo 2011 yılında yayına başlayan ve daha çok Türk Sanat Müziği, Fantezi ve Arabesk müzik tarzlarına yoğunlaşarak bu tarzlarda yayın yapan bir kuruluş. “Her aşkın bir şarkısı vardır, işte o şarkılar Baba Radyo’da” sloganı ile slow parçaların adresi olmaya çalışıyor.

Sitemizden dinleyebileceğiniz radyo frekansları arasında sadece Best FM bulunmuyor, daha birçok radyo frekansı da sitemizde yer alıyor, hareketli müziklerden slow parçalara Karadeniz müziklerinden arabesk parçaların yer aldığı frekanslara kadar birçok radyo kuruluşu sizlere hitap etmeye devam ediyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık