DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Online Sistem Aracılığıyla Sunulmuş İş Ve Kültür Portralı

21 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:25
374 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzün temel konularının başında yer alan marketing sistemi artık an be an takip edilebilecek bir online platforma kavuşmuştur. Buna göre glokal web adresi sayesinde ODTÜ İşletme topluluğu bünyesinde bulunan tüm etkinlikleri, yeni projeleri ve güncel duyuruları takip edebilme şansına sahip olacaksınız.

Eğitim ve Kariyer planlarınızı ertelemeden yapılan tüm projeleri takip ederek iş hayatına adım atabileceksiniz. İş ve diğer ana dala ayrılmış Kültür portalı sayesinde öğrenmek istediğiniz her bir ayrıntıyı atlamadan internet adresi üzerinden takip edebileceksiniz.

ODTÜ de yaşanan her bir gelişmeyi takip edebilmeniz ve just marketing yarışmaları hakkında öğrenmek istediğiniz her bir ayrıntıya ulaşabilmeniz adına destek verilmektedir. Ekonomi alanında ki haberlere ulaşmak ve glokal pazarlama girişimlerini takip etmek adına en güncel paylaşımlar aktif olarak web adresi üzerinden yapılmakta ve ziyaretçilere sunulmaktadır.

ODTÜ hakkında ki tüm gelişmeleri güncel olarak paylaşarak öğrencileri haberdar eden online sistem sayesinde artık her konuda bilgi sahibi olabilmekteyiz. glokalweb.com ile artık yaşanan tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık