DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Otomasyon Sektöründe En İyisi

2 Mart 2015 Ekleme Saati: 17:23
427 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kurulduğu günden bu yana otomasyon sektörüne sağladığı yaratıcı ve pratik buluşlar ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunan Emcekare, alanı ile ilgili her gelişmeyi yakından takip ederek bunu da hizmetlerine yansıtmayı başarmıştır. Kuruluşun öncelikli ilkelerinden bir diğeri de, en yeni teknolojiler ile en iyi ve kaliteli hizmeti kusursuzca sunmaktır.

Firmanın satışını yapmış olduğu TP03 Model Plc, UL ve CE onaylıdır. PID kontrolü bulunmaktadır. Pointer özellikli ve timer opsiyonludur.2 adet dâhili analog potansiyometreye sahiptir.

Sürücü alanında da oldukça başarılı olan kuruluş, müşterilerine en uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti sunuyor. Başarılı Ar-Ge çalışmaları ve başarılı mühendislik uygulamaları ile iş kalitesini en yüksek seviyeye çıkarmayı başaran Emcekare, sahip olduğu iyi referanslar ile de en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur.

Takım çalışmasına önem veren ve bünyesinde barındırdığı alanında uzman çalışanları ile kendini sürekli yenileyen firma, her geçen gün gücüne güç katmaktadır. Otomasyon sektöründe en iyilerinden biri olmayı amaç edinmiş olan kuruluş ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiler www.emcekare.com.tr adresinde yer almaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık