DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Pvp Server Aramaya Son

9 Mart 2015 Ekleme Saati: 09:37
619 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Son zamanların vazgeçilmez rpg oyunlarına ait pvp serverler hızla büyümektedir. Artan pvp oyuncu popülasyonu onlarca hatta yüzlerce oyun açılmasına neden olmaktadır. Pvp server sayısı önü alınamayacak şekilde arttığı için de onlarca tanıtım sitesi bulunmaktadır. Ancak bu tanıtım sitelerinde pvp server bulup başlamak oldukça güç bir durumdadır. Güç olan durum sıradan bir pvp bulmak değil, kaliteli ve kapanmayacak bir server bulmaktır. Pvp serverler sitesinde en kaliteli ve geçmişi olan, yani uzun süredir kapanmamış olan serverler sıralanmaktadr. Bahsedeceğimiz tanıtım sitesinde silkroad, knight ve metin2 server tanıtımları yer almaktadır.

Öncelikle vazgeçilmezimiz olan metin2 oyununu ele alalım. Metin2 oyunu yıllardır oynanan ve çok sevilen bir oyundur. Tercih edilme sebepleri arasında oyunun sistem gereksinimlerinin çok çok düşük olmasının büyük bir etkisi var. Arkasından da oyunun %100 türkçe olması yer alıyor. Oyun bu kadar iyi ve popüler olunca da metin2 pvp serverlerin artması kaçınılmaz oluyor. Hatta yalnızca metin2 pvp server tanıtımı üzerine açılmış tanıtım siteleri bile bulunabiliyor. Ancak bu tanıtım sitelerinin başarılı olması pek mümkün değil. Yalnızca metin2’yi ele almak ne yazık ki başarısız bir site sunar. Çünkü bir metin2 oyuncusu aynı zamanda silkroad da oynayabilir. Oyuncuya birden fazla seçenek sunmak her daim iyi olacaktır.

Knight online, Metin2’den daha eski bir oyun olmasına rağmen, metin2 oyuncu popülasyonunun çok çok gerisinde kaldı. Ancak günümüzde halen knight pvp serverler çok tercih edilmektedir. Knight online kitlesi, oyunun zor anlaşılmasından dolayı 15 yaş üstü kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple oyuncular diğer oyunculara metin2 oyununa göre daha bilinçli ve saygılı yaklaşmaktadır. Knight online pvp server tanıtımlarına www.pvpserverler.org sitemizden ulaşabilmeniz mümkün. Yine aynı adresinden metin2, silkroad, ogame ve counter strike serverlerine de ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey siteye girip ilgili olduğunuz tanıtım kategorisine tıklamanızdır. Sıralama en iyi serverden en kötü servere göre yapılmaktadır. Derecelendirme de siz değerli rpg oyuncularının oyunlarına göre belirlenmektedir. Memnun kaldığınız ya da tanıtımı hoşunuza giden oyuna üye olmadan artı puan verebilirsiniz. Ayrıca bir serveriniz varsa ücretsiz serverinizi tanıtabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık