DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Sağlığınızı Tehdit Altına İtmeyin

16 Mart 2015 Ekleme Saati: 11:59
363 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Evlerde veya belirli yüzme havuzu bulunan tesislerde kullanılan havuzların temizliği ve bakımı çok önemli bir noktada er almaktadır. Hem kendinizin hem de ailenizin ya da müşterilerinizin can sağlığının ciddiye alınması, havuz temizliğinin ve bakımının aksatılmamasını gerektirmektedir. Özelliklede havuzların durağan suya sahip olması temizliğinin daha ciddiye alınmasını sağlamaktadır.

Havuz bakımında kullanılan; havuz merdiveni, havuz pompası, havuz lambası, havuz savak ızgarası, havuz dip süpürgesi, havuz filtresi, havuz kepçesi, havuz dip yosunu ve havuz temizleyiciler olarak adlandırılan; klor granül, havuz temizleyici ürünleri, ph(-)düşürücü, ph(+) yükseltici, çökertici, klor tablet, filtre temizleyici, yosun önleyici, klor sıvı, parlatıcı ve benzeri havuz temizliği ve bakımı için havuz kimyasalları üretilmektedir.

Havuz sularının temizlenmediği takdirde, ağza giren sular ve vücuda değmesi sonucu ciltte ve bağırsaklarda önemli sorunlar oluşturmaktadır. Sigara içen bir bireyi ciğerlerinin gördüğü hasar kadar hasar bırakmaktadır.

Belirli site ve kurumlar tarafından bu ürünler tasarlanıp üretilmektedir. Daha detaylı bilgiler alınması ve bu konuda temizliğin ne kadar önemli olduğunun anlatılması gerekmektedir. Bu konuda derin havuz gerekli bilgileri barındırmaktadır. Sağlıklı yaşam ve bu doğrultuda spor aktivitelerinin yerine getirilmesi için tercih edilecek havuzlar bakımlı ve temiz olan havuzlar olması gerekmektedir. http://derinhavuz.com bu alanda hizmet veren online bir platformdur.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık