DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Sevimli Dostlarımız

7 Mart 2015 Ekleme Saati: 16:52
658 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sevimli dostlarımız hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz onların mamadan başka neye ihtiyaçları var hangi ırk için nelere dikkat etmek gerekir. İşte bunların hepsi köpek severlerin bilgi sahibi olması gereken noktalardır.

Chow chow sadık ve inatçı bir ırktır. En belirgin özelliği dilinin siyah olmasıdır. Küçük yaşta sosyalleştirilemediği zaman ileriki yaşlarında bunu yapmak pek mümkün olmayacaktır. Çocuklarla iyi geçinen bu ırkın aynı zamanda koruyucu ruhu da oldukça gelişmiştir.

French bulldog duygusal bir ırktır yalnızlığı sevmez. Serin ortama adaptasyon sağlayan ırk çocuklarla ve diğer köpeklerle iyi anlaşır. Mutsuz görünmesine karşın oldukça sevecen ve mutlu bir ırktır.

Golden sevimli görünüşü ve sıcakkanlı yapısıyla en çok tutulan bir ırktır. Enerji ihtiyacı çok yüksek olan bu ırkı yeterli oyun alanları sağlayıp her gün düzenli koşulara çıkarmak kaydıyla apartmanda da bakmak mümkün.

Evinde kedi köpek gibi evcil hayvan besleyenlerin zaman zaman çıktıkları seyahatlerde onlara pansiyon imkanı tanıyan elityavru.com sayesinde seyahat sorun olmaktan çıkıyor. Her Türk ırk hakkında hayvan severlerin yardımcısı olan site aynı zamanda sevimli dostlarınız için özel mama satışı onların eğitimi hizmetlerini de uzman eğitmenleri aracılığıyla veriyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık