DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Su İçerek Zayıflatan diyet

27 Mart 2015 Ekleme Saati: 13:13
510 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde adından bir hayli bahsettiren ve birçok kişi tarafından kullanılan alka diyeti, dünya genelinde tanınırlığa ve saygınlığa sahip olma yolunda ilerliyor. Ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılan ve başarılı sonuçlar alınan bu diyeti uygulamak ise çok kolay! Diyete başlamak için bir kutu alkali suya ihtiyacınız olacak.

İnternet Üzerinden Satışı Mevcut

İnternet üzerinden satış yapılan siteler bugün bulundurmaktadır. Sizler de sipariş verebilir ve vakit kaybetmeden diyete başlayabilirsiniz. Suyun bir kutusu için ortalama 48 lira ödemeniz gerekecek. 1 kutu alkali su kullanım esaslarına uyulduğu takdirde 1 ay kullanılmaktadır.

Nasıl Hazırlanıyor?

Sizlere gelen alkali suyu 1 bardak suyun içine 3 damla damlatınız. İşte alka diyet için suyunuz hazır. Bu sudan günde 5 bardak içmeniz yeterli olacaktır. Vücudumuz biriken asit artıklarını nötralize etmek için yağ depolamaktadır. İşte bu atıkları alkali su ile yok edebilirsiniz. Bu sayede yağ oluşumunu engellemiş olacaksınız. İştah azaltıcı özelliği ile de zayıflamaya başlayacaksınız.

Doz Aşımı Yapmayınız!

Doğru bilinen yanlışlardan birisi daha fazla alkali suyun daha fazla zayıflatacağı düşüncesidir. Bu bilgi yanlıştır. Ürünün kutusunda da yazacağı gibi tavsiye edilen kullanım miktarından şaşmayınız. Aksi takdirde vücudunuz zarar görecektir. Yapılan hatalardan birisi de yalnızca su içilerek zayıflanacağına inanmayıp başka bir diyet uygulamaktır. Eğer alka diyet listesi  ile birlikte başka bir diyeti karıştırırsanız sağlığınız ciddi anlamda tahribata uğrayabilir. Bunun gibi dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat ettiğiniz takdirde su içerek zayıflamak sizin için mümkün olacak. http://www.diyetlistesi.org/ zayıflama diyetlerine bakabilirsiniz.

Alkali Suyun Diğer Faydaları

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.

•Hücreleri nemlendirir ve cildinizin genç, güzel kalmasını sağlar.

•Şehir suyunda bulunan bazı mikropların öldürülmesini sağlar ve sizlere berrak bir su içme olanağı tanır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık