DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Süper FM Dinle

30 Mart 2015 Ekleme Saati: 13:45
566 kez görüntülendi

Süper FM Dinle

İnsanlar müzik dinlemek için yıllardır hep farklı şeyleri denediler. Önceleri plaklar ve kasetçalarlar vardı. Daha sonra CD ve DVD çıktı piyasaya. Sonrasında ise şarkıları rahatlıkla internetten dinleyebiliyorduk. Bunların geliştiği ve değiştiği bütün zaman boyunca radyolarda dinlenen müzikler ise neredeyse hep aynı kaldı. Çünkü radyolar sadece bir aletten öteye gitti ve neredeyse teknolojik her alete kendilerini dahil etmeyi başardı. Radyo kanallarına eskiden sadece radyonuzdan ulaşabiliyordunuz. Dinleyebildiğiniz radyo kanalları ise sadece sizin frekans aralığınızda olanlardı. Bu durumun ötesine geçmek için ise kullanılan şey uydular ve internet oldu. İnternet sayesinde artık her yerden istediğiniz şekilde bilgisayar ve mobil cihazlarınızla bu radyo kanallarına ulaşabiliyorsunuz. Radyo kanallarına ayrıca televizyonlarınızdan da ulaşabilmeniz mümkündür. Bu da uydunun verdiği olanaklardan bir tanesidir. Birçok radyo kanalına bu şekilde ulaşmanız mümkündür. İnternetten de bu kanallara ulaşabiliyorsunuz demiştik. Bu ulaşım yollarından birisi de canlı radyo dinleme siteleridir. Bizim sizlere bahsedeceğimiz site ise canliradyodinle.com.tr sitesidir. Bu internet sitesi online olarak istediğiniz her radyoyu dinlemenizi sağlıyor. Bunun için ise sizden bir talepleri yoktur. Sadece siteye girip istediğiniz radyonun adına tıklamanız yeterli olmaktadır. Bu sayede radyo kanalını bilgisayarınızdan istediğiniz an dinleyebiliyorsunuz.

Canlı radyo dinleme sitesinden ulaşabileceğiniz kanallardan bir tanesi Süper FM’dir. Bu kanal yıllardır yayın yapan başarılı bir pop müzik kanalıdır. Türkiye’de çok fazla pop müzik yayını yapan radyo bulunmasına rağmen aralarından sıyrılarak kendine iyi bir yer edinen kanallardan birisi olarak dikkat çekiyor Süper FM. Bu radyo kanalının diğer birçok kanal gibi 24 saat boyunca şarkı yayını bulunmaktadır. Normal programların yapılmadığı zamanlarda ise tamamen karışık olarak hazırlanan şarkı listeleri yayınlanmaktadır. Hafta içi her gün sabahları saat 7’den 10’a kadar Duygu Özlem Dört Dörtlük programı ile herkesi karşılıyor kanalda. Kendisi uzun süredir bu program ile Süper Fm takipçilerine bir günaydın diyor ve başarılı bir program sunuyor. Bu programda güne iyi başlamanızı sağlayacak birçok güzel muhabbet oluyor. Bunların ardından ise Banu Aksüyek ile Akla Zarar isimli program başlıyor. Bu program saat 10’dan 15’e kadar 5 saat boyunca devam ediyor. Bu programda da birçok yönden haberler ve konular ele alınıyor. Şarkılar eşliğinde mükemmel bir ortam oluşuyor. Daha sonrasında 2 saatliğine sınırsız hit müzik bölümüne geçiliyor ve biraz mola veriliyor. Saat 15’ten 18’e kadar ise Ah-Kam programı ile Ahmet Kamil Taşkın yayına başlıyor. Bu programda da birbirinden ilginç konular tartışılıyor ve bir sonuca bağlanıyor. Tabii ki birbirinden güzel ve hitparçalar da bu muhabbetlerin arasına serpiştiriliyor. 2 saat kadar daha hit müziğin ardından akşam saat 8’de Cemil Orhon2un sunduğu Kayda Değer programı yayına başlıyor. Bu program ise 3 saat boyunca devam ediyor. Yine şarkılar eşliğinde eğlenceli bir sohbetin yapıldığı bu program ise günlerin en son programı olarak dikkat çekiyor. Saat 11’den sonra ise bir sonraki sabaha kadar sınırsız müzik çalmaya devam ediyor.

Süper FM kanalını online radyo dinleme sitelerinden dinleyebiliyorsunuz demiştik. Bu radyo dinleme sitelerinden en iyisi ise canliradyodinle.com.tr adresindeki sitedir. Buraya giriş yaptığınızda karşınıza birçok radyo ismi bulunan bir anasayfa çıkacaktır. Bu anasayfada dinlemek istediğiniz radyo kanalını seçerek onun sayfasına giriş yapabilirsiniz. Bu konuda bahsettiğimiz radyo kanalı Süper FM olduğu için siz de onların bu sitedeki sayfasına girerek canlı yayını dinleyebilirsiniz. Bu yayınlar için durdurma ve ses ayarlarını küçük oynatıcı üzerinden yapabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık