DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Tak Takıştır Sür Sürüştür İnadına Geç Piyasa Vakti

16 Mart 2015 Ekleme Saati: 11:27
511 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Genç, yaşlı, güzel, çirkin fark etmez kadın kadındır. Süslenmeye programlanmıştır. Makyaj yapsın saçlarını şekillendirsin bir de güzelim takılarını ister pahalı olsun ister ucuz yakıştırmasını bilip taktımı özgüven altında ezilmeyen erkek kalamaz.

www.besaygold.com bu psikolojik dengeye oldukça saygılı hizmeti sunmaya ve kadınlar baç tacıdır mantığını felsefemizdir demeye çoktan başlamış ve meyvelerini de hak ederek toplamaktadır.

Altın Bileklik o dünya güzeli bileklere nazar değmesin diye nazar boncuklu hazırlanmış. Hem aksesuar olurken hem de kem gözlerden korunmanızı saplayarak size iki ayrı hizmeti sunmaya hazır.

Altın kolye modelleri arsından seçeceğiniz hangisi olur ise olsun % 100 koruma güvenceli sigortalı kapıda ödemeli alım yapabileceğiniz gibi isterseniz tüm bilgileriniz ve kredi kartınız özel sistem korunmalı ödeme internetten yapma imkânınızda mevcuttur. Ayrıca kredi kartı ile ödemelerinizde % 5 indirim hediyesi var olup altın kuru da günlük olarak bilgilerinize sunulur.

Altın Bileklik tercihinizde kuşgözü modeli, beyaz-pembe-siyah-gri inci dizili modeller, papatya boncuklu, çift zincirli, üç zincirli ve daha yüzlerce model ile bileklere görsel güzellik sunar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık