DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Teknolojiyi Ticarette Kullanın!

20 Mart 2015 Ekleme Saati: 10:40
474 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Teknoloji çağında olduğumuz şu günlerde, bütün evlerde ve işyerlerinde bilgisayarlar başköşelerde bulunmakta. Evde internet ile dünya evimize gelirken, iş hayatında işinizi kolaylaştıracak yazılımlarında geliştirilmesiyle, ürün stok takibi, alacak takibi, personel performans izleme gibi ticari hayatı kolaylaştıracak birçok uygulama programlar sayesinde olmuştur.

Bilgisayar programları yazılım firmaları tarafından geliştiren ve günlük hayatı kolaylaştırmak için üretilmiş yazılımlardır. Buna paralel olarak akıllı telefon ile cep telefonuna dönüşen bilgisayarlar için özel yazılımlar geliştirilmiştir.

Codex firması, tecrübeli personeli ile web yazılımları ile cep telefonları için codex, mobil uygulama tasarlayan bir yazılım şirketidir. Şirketlerin talepleri doğrultusunda son derece kullanışlı yazılımlar üreterek müşterinin hayatını kolaylaştıran çözümler üretir.

Firmanın talebi ve kullanacağı iş sahasına uygun güvenlikli ve kendini güncelleyen sistemler geliştirerek iş sahiplerinin işlerinin kolaylaşması hedeflenmektedir. www.codex.com.tr sitesinden de hizmet veren firma, dijital platformun gücünü iş dünyasına yansıtmak üzere var gücüyle çalışmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık