DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Tüm Kimyasallar Kimya Borsasında

6 Mart 2015 Ekleme Saati: 13:56
411 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kimya borsası A dan Z ye tüm kimyasalların özel ambalajlarla ve kdv dâhil fiyatları da belirtilerek satışa sunulduğu, Dünya pazarında yurt dışı ofisi ile geniş depolama alanı ve zengin ürün çeşitliliği ile rakip tanımamaktadır.

Potasyum klorür, anavatanı Almanya’dır. 50 kg ambalajlarda 530- 580 Euro+ kdv ile satışa sunulmuştur. Kokusuz, tadı acı ve beyaz kristallerden oluşan bir kimyasaldır. Fazla doz ölüme neden olur, kimyagerler çok amaçlı kullanmaktadır. Tıp, sondaj, kaplama, su ve lehim işlemlerinde kullanılır.

Formik asit, anavatanı Çin’dir. 1200 kg ( 1 ton), 700- 750 usd+ kdv ile satışa sunulmuştur. Diğer adı Metanoik asittir. Basit bir karboksilli asittir, ısırgan otunun ısırganlığı bundandır. Renksiz ve keskin kokuludur. Arıcılık, tekstil, kauçuk, kimya ve yem sektöründe kullanılır.

Kalsiyum klorür, anavatanı Çin’dir. 25 kg lık ambalajlarda, 350- 500 usd+ kdv ile satışa sunulmaktadır. Kalsiyum ve klorun tuz formundaki durumudur. Su ve alkolde çözülür, gıda, tarım, kimya, arıtma ve plastik sektöründe kullanılır. www.kimyaborsasi.com.tr sitesi daha fazlası konusunda bilgilendiren ve güvenilir bir sitedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık