DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Ucuz Uçak Bileti İle Uçmak İçin Atlasjet’ i Tercih Edin

7 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:27
522 kez görüntülendi

Ucuz Uçak Bileti İle Uçmak İçin Atlasjet’ i Tercih Edin

Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde en çok tercih edilen havayolu ulaşımı her geçen gün yolcu sayısını arttırmaktadır. Havayolu taşımacılığında 2001 yılından bugüne kadar hizmetlerine devam eden Atlasjet uçuş güvenliğini üst düzeye çıkarmak için tüm personeli ile elinden gelen çalışmaları yapmaktadır. Uçuş güvenliğinden başka yolcularının memnuniyeti için de büyük çaba gösteren havayolu şirketi ile bugüne kadar milyonlarca yolcu taşınmıştır. Atlasjet havayolları geniş uçak filosu ile hava taşımacılığı konusundaki hizmetlerine devam etmektedir. Havayolu şirketinin 18 uçak kapasitesine sahip bir uçak filosu bulunuyor. 1 adet A319, 13 adet A321 ve 4 adet A320 uçakları ile her gün çok sayıda sefer düzenleyen havayolu şirketinin ayrıcalıkları ile uçak yolculuklarınızı yapabilirsiniz.

Atlasjet havayolu şirketinin uçuş anında verdiği birbirinden farklı hizmetler bulunuyor. Yurtdışı uçuşlarda 3 saat ve üzeri yolculuklarda önceden bilgi vererek dilediğiniz yemekleri uçuş esnasında yiyebiliyorsunuz. Az tuzlu yemek, bebek yemeği, meyve tabağı, azlaktozlu yemek ve daha birçok çeşitte yemeği Atlasjet ayrıcalıkları ile yiyebilirsiniz. Atlasjet çocukların güvenliği için iki ile beş yaşın arasındaki çocukların tek başına seyahat etmesine izin vermez. Bu yaş aralığındaki çocuklar yanlarında en az bir refakatçi ile yolculuklarını yapabilirler. Yolcularına iki farklı sınıfta yolculuk sınıfında seyahat etme olanağı tanıyan havayolu şirketi ile iki sınıftan dilediğinizi seçerek uçak yolculuklarınızı yapabilirsiniz.

Atlasjet havayollarına ait uçaklar ile yurtiçi ve yurtdışı birçok noktaya seyahat edebilirsiniz. Havayolu şirketinin uçak biletlerini almak için alobilethatti.com sitesi kullanılabilir. Sitede en ucuz uçak bileti avantajlarından yararlanarak tüm uçak biletlerinizi çok ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Ayrıca uçuş saatinden önce yapılması gereken check-in işlemleri de alobilethatti.com’ da zahmetsiz bir şekilde yapılabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık