DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Ve MYVET Karapınar’da Hizmete Başladı

13 Mart 2015 Ekleme Saati: 11:42
1.814 kez görüntülendi

Ve MYVET Karapınar’da Hizmete Başladı

Myvet Hizmete girdi

Tarımın merkezi olan Karapınar ilçesinde tarım makineleri ve tarım ekipmanları satış noktaları hızla büyüyor. 2000 yılından bu yana hizmet veren MYVET, “Doğru marka, doğru proje, doğru uygulama” hizmet vermeye devam ediyor. Konya Merkez, Karaman, ve Aksaray’dan sonra Karapınar’da da şube açan MYVET, artık Karapınar’lı çiftçilere de sulama, Tohumluk, Bitki Besleme Ürünleri ve Proje ve Zirai Danışmanlık hizmetleri noktasında çiftçilere hizmet vermeye başladı.

Karapınar Şube Sorumlusu Muhammed Hüsnü Köroğlu, “firmamız özellikle damla sulama projelerindeki mühendislik hesaplarının önem ve hassasiyetine dikkat çekmeye çalışarak kaliteli bir malzemenin bile yanlış projelendirme ile çiftçimizi mağdur edeceğini önemle vurgulamıştır. Aynı şekilde kalitesi konusunda tereddütler bulunan bir malzemenin ise ne kadar doğru bir projeye tatbik edilirse edilsin mutlaka sorunları beraberinde getireceğini anlatmıştır.

Bölgemizde verdiğimiz emek ve çabaların neticesinde damla sulamanın toplam sulanabilir arazi varlığı içerisindeki hızla yükselen oranı bizleri oldukça memnun etmektedir. Bölge çiftçimiz yağmurlama sulama konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye ulaşmıştır. Ancak eksiklerinin giderimesi noktasında çiftçimizin daima yanında olacağız. Bu eksiği tamamlamak amacıyla gerek distribütörlüğünü yaptığımız firmaların talebimiz üzerine bölgemize istihdam ettiği, gerekse kendi bünyemizde bulunan konusunda uzman toplam 7 adet ziraat mühendisi kadromuz ile damla sulama konusunda bilgi seviyesini en az yağmurlama sulama seviyelerine çıkarmayı amaçlamaktayız.

Firmamızca uygulanan projelerde uygulamaların en ileri teknoloji ile uygulanması sebebiyle çiftçi kardeşlerimizin birim alanda daha az işçilik ve enerji ile daha yüksek verim elde etmesi garanti edilmektedir. Bilindiği üzere damla sulama sisteminin avantajlarının başında gelen karlılık oranındaki artışın sağlanması için gereken uzmanlık ve deneyim noktasında MYVET Tarım Sulama Sistemleri bölgemizde lider firma konumundadır.

Damla sulama, yağmurlama sulama, pivot sulama, yer altı hatları ve bunların otomasyonu konusunda tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile teknolojinin ulaştığı son noktadaki firmaları ve ürünleri bölgemiz çiftçilerinin hizmetine sunmaktan, çiftçi kardeşlerimizin saygı ve güveni ile bölgemizin lider firması olmaktan mutluyuz, gururluyuz” dedi.

MYVET Sulama Sistemleri Karapınar şubesi bünyesinde işletmeci olarak Ziraat Mühendisi Muhammed Hüsnü Köroğlu, Muhasebe de Mustafa Bozkurt ve Danışma da Mahir Önal hizmet vermektedir.

Myvet Hizmete girdi 700 a

myvet ziyaret

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık