DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Yangın Merdiveni

12 Mart 2015 Ekleme Saati: 14:06
457 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Çalışırken, aktivetelere katıldığınız da, eğitimlerinizi gerçekleştirirken hatta düzenli bir yaşamın gereği olan evlerimiz de güvenli bir şekilde yaşamımızı sürdürmek istiyorsak bazı önlemler almalıyız ve bizim için yöneticilerimiz tarafından sorumlu oldukları her can için son derece önemli yer tutan önlemler alınmalıdır.
Bu önlemler alınmadığı zaman kesilecek para cezalarının yanında çok büyük hasarlarla birlikte mal ve can kayıpları yaşanmaktadır.
Tüm bunların başına gelmesini istemeyen bir yönetici üzerine düşen görevleri yerine getirmelidir.
Bu görevlerinin bir tanesi de yangının öncesinde bu kayıpların yaşanmaması için alabileceği önlemleri zamanında tamamlamaktır.
Yangına karşı alınabilecek önlemler arasında ilk olarak tüm binalarda gözümüze çarpan yangın merdivenleri gelir.
Bu merdivenler yangın felaketi sırasında kaçış yolu olarak görülmektedir.
Sadece yangın değil her türlü canınızı tehlikeye atabilecek olan felaketlerde yangın merdivenlerini kullanabilirsiniz.
Bu merdivenler işlerinde uzman ekiplere sahip firmalar tarafından her türlü uzaklık ölçümleri ve yönetmeliğe göre belirlenmiş şartları hesap edilerek, teknolojik gelişmeler ışığında kaliteli ürünlere yer verilecek üretimi yapılan yapılardır.
Yangın merdivenlerinin tipleri gelişi güzel seçilemez.
Bu nedenle yangın merdiveni üretecek ve montesini yapacak olan firmayla irtibata geçip binanızın özelliğini belirterek sizi en doğru şekilde yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz.
Ayrıca binanızın modern ve dekoratif görünümünü de bozmayacak ek özellikleri tasarlamamız için bize yardımcı olabilirsiniz.
Firmamızın temel alt yapısında kuruluşundan bu yana çalıştırdığı expert elemanları, tüm hizmetleri kontrol eden kalite kontrolcüleri ve tüm çizim,tasarım, monte, üretim alanında çalışan bilgili ve tecrübeli mühendisleri ile yangın merdivenleri üretimi, montajı, onarımı ve tasarımı konusunda çoğu ücretsiz olmak üzere çeşitli hizmetler vermektedir.
Firmamızın verdiği hizmetlere karşılık talep ettiği ücretler diğer firmalar ile kıyaslandığında çok aşağılarda kalmaktadır.
Bunun nedeni firmamızın kalitesi yüksek, insan hayatına önem veren üretimler yapmasıdır.
Firmamıza ulaşmak için internet adreslerimizde her türlü iletişim adreslerimize yer vermekteyiz.
İster telefonla bizi arayabilir, isterseniz yüz yüze görüşmek için kullanabileceğiniz adreslerimizden size en yakın olan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Kataloglarımızdan seçeceğiniz yangın merdivenlerine istediğiniz her türlü ek özellikler, ek ücretler karşılığında sağlanmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık