DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Yediğiniz Yemeğin Kalitesi Önemli

27 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:04
444 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yemeklerin kalitesi, organik olması ve hijyenik koşullarda yapılması sağlığımız açısından önem taşımaktadır. Özelliklede fabrika, şirket, okul gibi topluluğun fazla olduğu yerlerde bir nebze daha dikkat edilmelidir. Bu tarz iş yeri ve kurumların anlaşma yaptığı catering şirketleri önceden araştırılıp daha sonra insanlara sunulmalıdır.

Esenyurt tabldot içerisinde bir porsiyon çorba, bir porsiyon ana yemek, salata ya da tatlı bulunmaktadır. Bir insanın günlük besin ihtiyaçlarını karşılayıp sağlıklı beslenmeyi desteklemektedir.

Beylikdüzü tabldot öğlen ve akşam (mesai varsa ) dağıtılmaktadır. Un, şeker, yağ, bakliyat, tavuk ve et gibi malzemeler de en kaliteli markalar seçilerek, yemeklerde kullanılmaktadır.

Malzemeleri aynı gün elde edilip taze taze sunum yapılmaktadır. Böylece beklemiş, bayat yemeklere fırsat verilmemektedir. Esenyurt yemek, Yerinde yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti ve paket yemek hizmeti ile çalışanlara ulaştırılmaktadır.

İnternetten bu tarz hizmetlere ulaşıp çalışanlarınız için yemek imkânı sağlayabilirsiniz. Bu tarz sitelerden biriside www.aktascatering.com adresi olmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık