DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

23 Nisan Kutlandı

23 Nisan 2015 Ekleme Saati: 14:37
1.817 kez görüntülendi

23 Nisan Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Tüm Yurtta olduğu gibi Karapınar’da da coşku ile kutlandı. Atatürk anıtına Kaymakamlık çelenginin konulması ile başlayan Program, hava şartlarının elverişsiz olması nedeni ile Atatürk Stadyumu Kapalı Spor salonunda devam etti.

Kapalı spor salonunun ihtiyaca cevap veremediği ve yüzlerce kişinin geri dönmek zorunda kaldığı programa, Karapınar kaymakamı Ramazan Yıldırım, Garnizon Komutanı Topçu Albay Oğuz Osman Cantürk, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, S.Ü. Aydoğanlar MYO Müdür yardımcısı Birsen Bulut Solak, Ak Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan, İlçe Emniyet Müdürü Harun Yaldız, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış Konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç yaptı. Günün anlam ve öneminden bahseden Sağdıç, aniden gelen soğuk hava nedeni ile kutlama etkinliklerini Kapalı spor salonuna aldıklarını ve dışarıda kalan vatandaşların haklarını helal etmelerini istedi.

İlköğretim öğrencilerinin çeşitli etkinlikler ile sunduğu program, yarışmalarda dereceye giren okulların ödül töreni ile son buldu.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 700 - 423 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 700 - 323 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 700 - 2

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık