DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Anne Babasının Düğününe Katıldı

27 Nisan 2015 Ekleme Saati: 09:55
3.622 kez görüntülendi

Anne Babasının Düğününe Katıldı

ANNE VE BABASININ DÜĞÜNÜNÜ GÖRDÜ

Konya Karapınar ilçesi Yeşilyurt mahallesinden Harun ÖZKAN ve Fillandiya’lı eşi Minna KYTÖ, Karapınar’da hizmet veren Yeşilyurt AVM de yaptıkları düğünde çocukları Belinay Özkan’ı kucaklarında gezdirerek düğün yaptılar.

Türk genci Harun be Fillandiya’lı Minna’nın aşkının hikayesi şöyle gerçekleşti. 2 sene önce Fillandiya’ya çalışmaya giden Harun Özkan, orada tanıdığı Minna KYTÖ ile tanışarak birbirlerini sevdiler. Kendi aralarında evlenen gençler düğünlerini Karapınar ilçesinde Yeşilyurt AVM de yaptılar. Sevdiklerinin katıldığı düğün ile evlenen çiftin düğünlerinde en poüler katılımcı ise çiftin 2 aylık bebekleri Belinay oldu.

Yerel sanatçı Ramazan Güvenç’in çaldığı müzik eşliğinde sahneye çıkan Fillandiya’lı gelin Minna ise Türk oyun havalarına çabuk uyum sağladığı görüldü.

Sevginin engel tanımadığını söyleyen Harun Özkan, “Minna ile birbirimizi ilk görüşte sevdik. Aramızda evlilik yaparak yuvamızı kurduk. Ama geleneklerimiz gereği sevdiklerimizin bu mutluluğumuza şahit olmaları için ilçemizde de düğün yaparak sevincimizi katmerledik” dedi.ANNE VE BABASININ DÜĞÜNÜNÜ GÖRDÜ 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık