DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Araç Kiralama Trendi

18 Nisan 2015 Ekleme Saati: 10:27
497 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ülkemizde ve dünyada her zaman yükselen trendler olmuştur. Bazen bir marka yükselirken, diğer markanın değer yitirdiğini görebiliriz. Özellikle ülkemizin en büyük problemi olan ulaşım alanında da parlayan bir yıldız varsa oda Otoredi platformu ve ona ait olan oto kiralama imkanlarıdır. Şöyle ki ülkemizde hiçbir zaman aşılamayan bir trafik sorunu bulunmaktadır. Bu sorunu toplu taşıma araçları ile aşmanın imkansız olduğu da herkesin malumudur. Kendi aracı ile de insanlar bu yoğun trafiğin içine girip kaza yapmaktan korktukları için araç kiralama seçeneğine başvurmayı tercih etmektedirler. Özellikle metropol şehirlerimizde evden işe gitmek tam bir işkencedir. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde toplu taşıma araçlarında nefes almanın imkanı bulunmaz. Fakat Otoredi’den kiraladığınız bir araçla, kestirme yolları kullanarak rahatlıkla evinize ya da iş yerinize ulaşabilirsiniz. Bu ve buna benzer pek çok kolaylığı ile ülkemizde yıldızı parlayan bir sektör olarak araba kiralama sektörünü gösterebiliriz.

Otoredi nedir? Öncelikle şunu belirtmek isterim ki kesinlikle oto kiralama firması değildir. 45 Farklı şehirde ağı bulunan, binlerce araba ve sayısız araç kiralama firmasının bağlı bulunduğu, Türkiye’nin en büyük araba kiralama platformuna verilen isimdir. Sürekli araba kiralama tercihini seçen kişilerin yakinen tanıdığı bu platform benzerlerinden birçok yönüyle üstündür. Öncelikle Otoredi aracılığı ile kiraladığınız bir araç için daha sonra ekstra masraf çıkartılması söz konusu dahi olamaz. Başlangıçta konuşulan rakam, araç teslimine kadar geçerlidir. Ayrıca aracı istediğiniz zamanda istediğiniz yere getirmekle yine Otoredi temsilcileri mükelleftir.

Otoredi sayesinde uzun ve yorucu bir uçak yolculuğundan sonra, hava limanında taksi arama veya telefonla kiralık araba arama diye bir sorununuz kalmayacak. Yapmanız gereken uçağa binmeden önce Otoredi araç kiralama uzmanı ile görüşmek ve istediğiniz model aracı, istediğiniz saatte, istediğiniz noktaya getirilmesini talep etmektir. Böyle bir talepten sonra, istediğiniz zamanda aracığınız, istediğiniz yerde hazır olarak sizi bekliyor olacaktır. Oto kiralama işleminin belki de en keyifli yanı uçaktan yorgun argın bir halde indiğinizde arabanızın sizi kapıda beklediğiniz görmektir. Otoredi bütün bu hizmetleri size ucuz araba kiralama imkanları ile birlikte sunarken, ek olarak araçlarınıza birde Rent a Car kaskosu yapıp sizi ve aracınızı güvence altına almaktadır. En kapsamlı kasko olan Rent a Car kaskosu, Otoredi platformuna bağlı olan tüm firma ve araçlarda bulunmaktadır. Bu kasko sayesinde hiçbir şekilde kaygı yaşamadan, gönül rahatlığı içinde aracınıza binebilirsiniz.

Araç kiralama konusunda Otoredi büyük bir devrim yaratmıştır. Sizde bu imkanların hepsine rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken www.otoredi.com sitesine girerek, istediğiniz aracın talebinde bulunmaktadır. Online araba kiralama işlemi ile kısa sürede tüm işlemleri tamamlayıp, arzuladığınız araca sahip olabilirsiniz. Lüks araba kiralama imkanları ile de konforunuzu düşünen Otoredi kesintisiz hizmet ağı ile siz müşterilerinin rahatlığını ön planda tutarak, hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık