DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Aracınız Yedek Parçasız Kalmayacak!

16 Nisan 2015 Ekleme Saati: 11:26
377 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Otomobiller her ailenin mutlaka olması gereken ürünlerinden biridir. Hayatı kolaylaştırmak için tasarlanmış bu makinelerin düzenli olarak bakımının yapılması, bazı parçalarının değişmesi gerekir. Yine arızalanması ve hasara uğramasından dolayı da araçlardaki çeşitli parçaların değiştirilmesi zorunluluğu doğabilmektedir.

Araç sahipleri araçları için parçaları artık internet üzerinden online olarak çok daha ucuza satın alabilmekteler. www.aloparca.com sitesi üzerinden binlerce parçayı araç sahiplerine sunan firmada Volkswagen yedek parça temini oldukça kolaydır.

Yine siteyi kullanarak her model araç için Peugeot yedek parça satın alabilirsiniz. Site ile Audi, Fiat, Renault, Opel, Skoda, Toyota, Honda, Chevrolet gibi dünyaca ünlü onlarca markaya ait binlerce yedek parçayı kolaylıkla bulabilir ve uygun fiyatlarla ve güvenle satın alabilirsiniz.

Citroen araç sahipleri için Citroen yedek parça temini sağlayan firma ile araç bakım ürünlerini bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca castrol, mobil markaların motor yağları ile antifiriz, fren hidrolikleri, şanzıman yağları, madeni yağlar, bakım katıları ve diğer ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz mümkündür.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık