DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Av Tüfekleri İle Doğa Yürüyüşü Yapmak

9 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:08
605 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde son yıllarda özellikle ülkemizde avcılık, kara ve deniz avcılığı oldukça artmış, insanlar tarafından fazlasıyla rağbet gören bir spor veya hobi olmuştur. Şehrin gürültüsünden, yoğun iş temposu ve hayatın stresli akışından bunalan insanlar, hem tertemiz doğa havasında yürüyüş yapmak, hem de uzaklaşıp kafa dinlemek adına bu avcılık sporu ile uğraşmaktadır.

Bu alanda insanlara kullanmaları için çok çeşitli marka ve modelde av tüfekleri üretilmektedir. Av tüfeği almadan önce kullanım yeri ve amacı çok önemlidir. Güvenlik amacı ile sadece evde ve arabada bulundurmak amacı ile alınacaksa kısa namlulu ve pompalı diye tabir edilen yarı otomatik av tüfekleri alınabilir. Bunlar sarsılmaz, yıldız gibi yerli marka üretimleri olabilmektedir.

Avcılık alanında ise genelde bu işi profesyonel olarak yapanlar tarafından otomatik tüfekler tercih edilmez, bunun yerine çifte ve spor poze olarak bilinen 2 mermi haznesi olan ve kırmalı olan tüfekler çok tercih edilir.  Kamp malzemeleri de avcılık ile uğraşanlar için olmazsa olmazlardandır.

Sadece eğlence amacıyla havalı tüfekler ürünleri gençler tarafından tercih edilmektedir. Tüm bu silah çeşitleri hakkında detaylı bilgi http://www.cihanav.com’dan alınabilmektedir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık