DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Belediyespor Mavili Günlere mi Geçecek ?

29 Nisan 2015 Ekleme Saati: 19:05
5.574 kez görüntülendi

Belediyespor Mavili Günlere mi Geçecek ?

belediyespor 700Karapınar Belediyespor’dan Kokular mı geliyor. Yaklaşmakta olan Karapınar Belediyespor Genel Kurulu, halk arasında ciddi söylentilerin dolaşmasına neden oluyor. Geçtiğimiz hafta 25/04/2015 tarihinde yapıldığı ve çoğunluk sağlanmadığı için 02/05/2015 tarihine ertelendiği iddia edilen Genel Kuruldan üyelerin bir çoğunun haberinin olmadığı iddiası, birinci oturumda sağlanamayan çoğunluğun ikinci oturumda çoğunluk gözetmeden yapılacağı iddialarını ön plana çıkardı. Üyeler tepkili Karapınar Belediyesporun bazı üyeleri yapılan bu hareketin bir işgüzarlık olduğunu iddia ederek tepki gösteriyorlar.Her bir köşede Belediyespor genel kuruşu konuşan Karapınar Belediyespor sevdalıları, yapılan bu hareketin yönetmeliğe uygun olmadığını ve bu genel kurulun etik yapılmadığını savunuyorlar. Yıllardır Beldiyespora emek veren ve destekleyen üyelerin çoğu, son günlerde Belediyespor başkanlığına aday olduğu konuşulan Güngör mavi’ye destek vereceklerini söylüyorlar. Yıllardır Karapınar’ın hatırı sayılan ticaret adamlarından olan Maviler Tekir Su Yöneticisi Güngör Mavi’nin adaylığının, mevcut yönetimde şok etkisi yaratması bekleniyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. UYKUSUZ dedi ki:

    BU YÜCE GÖREVİ LAİKİYLE YAPACAĞINA İNANDIĞIM BİR İSİM GÜNGÖR MAVİYE BAŞARILAR DİLERİM.BELEDİYESPOR BAŞARIYI BU İSİMLE YAKALAYACAKTIR

  2. taraftarlar... dedi ki:

    Bencede güngör mavinin başkan olması takım için iyi olur çünkü bizler k.narda konyaya taraftarları götürüpte ardından trübünde bagırtıp ve BAL ligini istemeyen taraftar olarak bizim emegimizi görmezden gelen başkan ve yönetim istemiyoruz….

Yukarı Çık