DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Biladım İle Başarıya Giden Yol!

30 Nisan 2015 Ekleme Saati: 23:40
532 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kendini yetiştirmek isteyenler için en iyi fırsatlardan biri olan www.biladim.com eğitim merkezi teknik ve mesleki konularda verdiği eğitimle başarılı sonuçlar almaktadır. Disiplinli bir iş planı ile çalışan bu eğitim merkezinde kurs süresi boyunca derslerden en iyi şekilde verim almak amaçlanmaktadır.

Mimarlık. Mühendislik, bilgisayar gibi alanlarda kendini geliştirmek isteyen ve kariyerinde daha iyisini hedefleyenler için birçok bölümde eğitim verilmektedir. Web tasarım kursu bunlardan bir tanesidir. Son yılların çok ihtiyaç duyulan eğitim alanlarından biridir. Bunun yanı sıra yazılım ve grafik tasarım kurslarıda mevcuttur.

Kariyerinde ilerlemek isteyen ve ofis işlerine daha fazla hâkim olmaya yönelik olarak kariyer eğitimleri vardır. Hem teorik hem pratik şekilde verilen eğitim verilmektedir. Kişiye özel eğitim verilmektedir. Mimari alanda önemli bir yere sahip olan revit kursu verilmektedir.

Ayrıca mimari alanda kariyerini geliştirmek isteyenler için başka alternatiflerde bulunmaktadır. Yoğun bir şekilde verilen eğitim verilmektedir. İnşaat alanında sap2000 kursu uygun fiyata yoğun bir şekilde verilmektedir. Makina eğitimleri ve İngilizce eğitim vardır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık