DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Bilgisayar Programları Yapmayı Öğrenmek İster Misiniz?

22 Nisan 2015 Ekleme Saati: 15:12
433 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Programcılık zor olduğu kadar öğrenildiği zaman bir o kadar da eğlenceli ve sürükleyici bir iştir. Hele hele birde ortaya kendinizin yaptığı bir eseri ortaya çıkardığınız zaman programcılık zevkli bir meslek haline gelir.

Program yazmak için programlama kodları kullanılmaktadır. Bunun için programlama dilleri adı verilen ve özel geliştirilen yazılımlar geliştirilmiştir. www.akifsafayildiz.com sitesinden programlama dersleri eğitimi alabilirsiniz.

Ayı zamanda son yıllarda sıkça kullanılan ve iyi bir takipçi ve ziyaretçi edinebileceğiniz kendinize özgü kişisel blog sayfaları oluşturarak bilgilerinizi bütün insanlıkla paylaşarak geniş bir kitleye adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Program yazmak uzun bir zaman ve emek isteyen zahmetli bir iştir. Ancak biraz emek birazda kafa yorarak programlama dillerinin temel eğitimini alarak kendinizi geliştirebilir, güzel ve kullanışlı yazılımlar ortaya çıkarabilir.

Aynı zamanda etkileyici web sayfaları oluşturabilirsiniz. Site programcılık konusunda kendini geliştirmek isteyenler için eğitici bir hizmeti sunmaktadır. Ayrıca unity dersleri alabileceğiniz site ile programcılık işinde çok daha fazla ilerleyeceksiniz

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık