DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Bu Kalem İle Kuran Öğrenin

3 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:08
968 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

                Kuranı kerim Allah’ın kelamı olması itibari ile bizlerin okuması gereken bir kitaptır. Okumayı bilmiyorsak öğrenmeli, biliyorsak okumamızı geliştirmeliyiz. Bu amaç için üretilmiş olan kuran okuyan kalem gün geçtikçe yayılıyor. Çok faydalı özelliklere sahip kalem ile binlerce insana kuran okumayı öğretti. Siz de o kişilerden birisi olabilirsiniz.

Kuran Öğrenme İsteğinizi Ertelemeyin

                Kuran okumayı bilmeyen birçok insan öğrenmek istemektedir fakat yoğun olduklarından dolayı öğrenmeye vakit bulamadıklarını söylerler. Bu engel artık ortadan kalkıyor. Sizler de kuran öğrenme isteğinizi ertelemeyin ve vakit kaybetmeden kuran okumayı öğrenin. Hafif ve incecik tasarımı ile her yan yanınızda taşıyabileceğiniz kuran okuyan kalem sizlere dilediğiniz yerde kuran dinleme ve okuma fırsatı tanıyor.

Namaz Dinin Direğidir

                Peygamber Efendimiz (Sav) dediği gibi namaz dinin direğidir. Bu noktada çok dikkat edilmesi gereken bir ibadet olan namazı aksatmadan kılmalıyız. Fakat günümüzde namaz kılmayı bilmeyen insanlar bulunmaktadır. Bu insanlar düşünülerek üretilmiş namaz öğreten seccade ile binlerce insan namaz kılmayı öğrendi. Boyut olarak uygun olan bu seccadeyi her zaman yanlarında taşıdılar ve vakit girdiğinde hemen namazlarını kıldılar. Üstelik seccade ile birlikte gelen akıllı pusula yardımı ile kıblenin yönünü kolayca buldular ve vakit kaybetmeden namaza durdular.

Sahip Olduğu Özellikler

  • HD ses kalitesine sahiptir. Duaları ve namazın içinde yapılması gerekenleri net bir şekilde duyarsınız.
  • Daima yanınızda taşıyabileceğiniz boyuta sahiptir. Akıllı pusula ile birlikte gelmektedir.
  • Namaz kılmayı bilmeyenler için hızlı bir şekilde öğrenebilecekleri bir seccadedir.
  • Namaz kılmaya teşvik etmektedir.

Sizler de namaz öğreten seccade ile kimseye ihtiyaç duymadan evinizde namaz kılmayı öğrenebilirsiniz. Sesli olması ve sesin kaliteli olması hata payını minimuma indirmektedir. Bu gibi teknolojik ürünlerden faydalanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Genç yaşlı kullanabileceğiniz bu ürünü www.kuranokuyankalem.org sitesinden satın alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık