DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Bu Ülke Hepimizin

11 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:58
1.592 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yaşadığımız ülkede bazı sorumluluklarımız bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden birisi de herhangi bir adaletsizlikte, bize ters gelen bir durumda sorgulamak ve buna tepki göstermektir. Aksi takdirde ülkemiz bir zulüm ülkesine dönüşebilir. milletçe alkışlıyoruz reklamı filmi de bu mantıkla çıkmıştır. Hepimiz bu ülkede yaşamaktayız ve tüm sıkıntılarını da birlikte çekmekteyiz. O yüzden siz de elinizi taşın altına koyup tepkinizi gösterin. Bir kişi, bir kişi bir çığ oluşturmak mümkündür. Bu konuda kendinizi asla küçümsemeyin.

Mesaj Niteliğindeki Reklam Filmi

CHP’ye ait olan bu reklam filmi pek çok kişinin aklını karıştırmış olabilir ancak bütün bu olaylardan haberdar ve neler olup bittiğinin farkında olan kesim için bu reklam filmi çok açık ve net bir mesaj içermektedir. Ülkenin bu karanlık günlerine doğru bir perspektiften baktığınızda aslında anlamamak da mümkün değildir. Siz de bu ülke için büyük önem arz ettiğinizin farkına varıp bu konuda üzerinize düşen görevi yapın.

Tepkisiz Her Geçen Gün Kara

Tepkisiz geçecek her geçen gün ülkeyi biraz daha karanlığa sürüklemektedir. Bu olaylara tepki göstermemeye devam edersek sonumuz karanlıklar içinde bizi beklemektedir. Unutmayın ki bu ülkede yaşananlar hepimizi etkilemektedir. Bu yaşananların hepsini milletçe yaşıyoruz. O yüzden tepkimizi de milletçe koymamız gerekmektedir. Ya birlik oluruz ya da bu zulme katlanmaya devam ederiz. Bu reklam filmi ile ilgili daha detaylı bilgi için www.milletcealkisliyoruz.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Advertorial Reklam hakkında;
İncelemiş olduğunuz haber tamamen tanıtım, bilgi ve fikir vermek amaçlıdır.
Haber detayında yer alan içerik, bilgi ve yönlendirilen linkler ile ilgili sorumluluk/yükümlülük tamamen reklam verene aittir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık