DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Burç Uyumu Ve Önemi

2 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:04
416 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

On iki adet burç vardır ve bunlar hava, su, toprak, ateş grubu olarak dört farklı başlık altında toplanırlar. Toprak grubu verimi temsil eder çalışkan, üretken burçlardır. Su grubu girdiği kabın şeklini almasından da anlaşılacağı gibi uyumlu, sakin yapılı kişilerdir. Hava, özgürlüğüne düşkün kural tanımaz yapıdaki kişilerin grubudur. Ateş ise atılımcı, fevri hareket eden, çabuk parlayıp sönen kişilerin temsilcisidir denilebilir.

Bu farklı yapıdaki kişilerin birbirleri ile uyumu çok önemlidir. Aynı evi paylaşan ev arkadaşlığında, iş ortaklığımda evlilik ve benzeri birlikteliklerde farklı burçlar arasındaki burç uyumu, yani farklı burçlarda olunsa da birbirlerini tamamlaması önemsenmelidir. Suyun ateşi söndürmesi gibi, yine suyun toprağın bereketini artırması gibi düşünüldüğünde daha da iyi anlaşılacaktır.

Astrologlar; yıllık, aylık, haftalık hatta günlük burç yorumları ile gökyüzünün hareketlerini tanımlamakta ve davranışları olumlu yönlendirme konusunda uyarıcı olmaktadır.

www.burclar.net sitesi kahve ve tarot falı, rüya tabirleri ve hangi burca ne tür hediye alınmalıdır, yükselen burç ve maya burçlar gibi konularda da bilgilendiren, ilginizi çekecek ciddi bir sitedir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık