DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Cihazlarda Hız Kontrolü Sistemleri

3 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:11
458 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Vizyonu; otomasyon çözümlerinde Ar-ge, üretim, montaj ve yazılım birimleri ile dışarıya bağımlı kalmadan yüksek mühendislik destekli lider firma olmak, Misyonu; geçici değil kalıcı çözümlerle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üst düzey teknolojiyi kullanmaktır.

Amaç ve hedef konusunda ilkeli yol izleyen, endüstriyel otomasyon alanında pratik çözümler sunan Emcekare Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.Servo motor; JSMA serisi, servo motor çeşitleri makine ve cnc tezgâhlarda kullanılmaktadır.

Akıllı röle; Ürün modeli SG2 olan Akıllı rölenin markası Teco’dur.

            HMI ürünler; Samkoon ve limcon markalarındadır. Samkoom’un ürün modeli SK olup, ekran boyutu; 3,5”, 4”, 4,3”, 5”, 7”, 7,2”, 10,2” dir. Limcon ürün modeli LC olup, ekran boyutu; 5,7”, 7”, 10,2”, 12,1”, 15” dir.

Servo Sürücü; JSDAP serisi servo sürücü güç aralığı 100w- 15 kw dır. JSDEP serisi servo sürücü güç ağırlığı ise, 100w- 3kw’dır.

Gelişen teknoloji doğrultusunda kapsamları genişletilerek sürekli çeşit ve kapasitesi artırılan hız kontrol cihazları çok detaylı işlevleri içermektedir.www.emcekare.com sitesi zengin çeşitlilik konusunda detaylı bilgilenilecek, yardım alınabilecek, güvenli bir sitedir.

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık