DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Derin Dondurucu Sektöründe Dev Bir İsim

15 Nisan 2015 Ekleme Saati: 11:16
475 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yıllar önce ticari faaliyetine başlayan ve derin dondurucu sektöründe adını duyuran Uğur Soğutma, sahip olduğu köklü geçmiş ile sektörün lideri olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sunabilmeyi başaran ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan bu kuruluş, bunu bünyesinde barındırdığı uzman personeller ve sahip olduğu deneyim ile başarabilmektedir.

En yüksek kapasitede üretilen teşhir reyonları, otomatik kontrol mekanizmasına ve yalıtımlı gövdeye sahiptir. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu ürünler yüksek kapasiteli soğutma sistemi sayesinde her daim dondurmaları sergileme imkânı tanımaktadır. Oldukça fonksiyonel bir biçimde tasarlanan bu ürünler, sıcaklığı sabit tutabilecek dijital göstergeye sahiptir.

Mekânınızın büyüklüğüne göre istediğiniz özelliklere uygun şişe soğutucuları hizmeti de sağlayan bu kuruluş, satışını yaptığı tüm ürünleri en son teknolojileri kullanarak üretmektedir. Böylece satın aldığınız ürünler ile aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayabiliyorsunuz.

Dondurma makineleri ile başladığı ticari hayatında bugün dev bir marka olmayı başaran kuruluş ve başarılı hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgiler http://www.ugur.com.tr/ adresinde yer almaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık