DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Dexx Diyeti İle Fazla Kilolardan Kurtulmak Mümkün

9 Nisan 2015 Ekleme Saati: 13:57
816 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

                Geçmişten günümüze her bayan fazla kilolarından kurtulmak istediğinde diyetlere başvurmaktadır. Bugün binlerce çeşit diyet türü bulunmaktadır. Fakat görünen o ki başarıya ulaştırmayan diyetler var. Bu diyetlerin başarıya ulaştırmamasındaki sebep ne olabilir?

Hücreleriniz Aç Kalıyor

                Bilindiği üzere bahsi geçen diyetlerin çoğu açlık üzerine kurulmuştur. Bu yöntem ile az bir öğün alınarak zayıflamak vaat edilmektedir. Fakat unutulan çok önemli bir nokta var. Siz aç kaldığınızda yalnızca mideniz değil hücreleriniz de aç kalıyor. Hal böyle olunca vücut dengesi bozuluyor ve kendini bırakıyor. Peki, hem midenizi hem de hücrelerinizi aç bırakmadan zayıflatan bir diyet var mı?

Dexx Diyeti

                Son günlerde adını çok duyar olduğumuz dexx diyeti, bayanlara aç kalmadan kilo vermeyi öneriyor. Üstelik diyet çok kısa bir süre içerisinde etkilerini gösteriyor ve başarıya götürüyor. Peki, bu diyet nasıl uygulanmaktadır? Hangi noktalara dikkat edilmelidir? Fiyatı nedir?

  • Nasıl Uygulanmaktadır?

Başlangıç ve devam paketi olmak üzere iki kısımdan oluşan dexx diyeti , 1 hafta sürmektedir. Bu hafta ikiye bölünür. Birinci kısım ilk iki gün, ikinci kısım ise son beş gündür. Birinci kısımda kahvaltı da dâhil olmak üzere gün içerisinde öğünler yapılmaz. Bunun yerine dex tüketilmektedir. Bir gün içerisinde 3 er saat ara ile 5 kez tüketmeniz yeterli olacaktır.

İkinci kısımda ise yalnızca kahvaltı yapılır. Öğlen ve akşam yemeği yerine dex diyeti kapsamında 2 kez dex tüketilmektedir. Bu iki öğün arasında 3 saat olması gerekiyor. Dex, 150 ml süte veyahut yoğurda katılarak tüketilmektedir. Sütün yarım olması faydalıdır.

  • Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Dikkat edilmesi gereken noktaların başında zaman ve ölçü gelmektedir. Size dex diyetinde tavsiye edilen kullanım zamanı ve öğün miktarından dışarı çıkmayınız. Zayıflama amacı ile kullanılan bu ürünü www.dexxdiyeti.gen.tr sitesinden satın alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık