DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Diyetisyenlerin Çalışmaları Sonucu Çıkan Diyet

4 Nisan 2015 Ekleme Saati: 19:07
931 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Amerika’da bir diyetisyenin yıllarca süren çalışmaları sonrası isimsiz  olarak yapıldı ve test amaçlı kullanılmaya başlandı. Ünlülerin ve deneklerin sonuçları instagramdan paylaşması ile ürün açığa çıktı. Birçok kişinin zayıflaması, instadiet nedir sorusunun cevap bulması ve bu ürünün instagramda ortaya çıkmasından dolayı kullanıcılar tarafından instadiet adını aldı.

Elbette instadiet nedir sorusuna da bir cevapları var. Instadiet zayıflama yöntemi aslında oldukça basit. Sadece 3 adımdan oluşuyor; Kilo almayı durdur, yağ yak, enerji al. Formül basit olsa da zor olan bu 3 adımı tam anlamıyla verebilmektedir. Instadiet bu 3 adımı en mükemmel şekilde ve eksiksiz sağlamasından dolayı bu denli başarılı olmaktadır.

İnstadiet İçeriği

Elbette ki içeriğini de öğrenmeden kullanmak olmaz. İşte instadiet’in içeriği:

Gece Çayı İçeriği: Sinameki, nane yaprağı, çemen otu, meyankökü, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü ve karnıyarık otudur.

Gündüz Çayı İçeriği: Oolong, mate, zencefil, rezene, limon, karahindiba, gotu kola, ısırgan otu, kafein bulunmaktadır.

Alkali Su İçeriği: Yüksek pH seviyeli su bulunmaktadır

Alkali Diyeti Formülü

Bir diğer diyet akımından birisi de alkali diyeti dir. Diyetin bir kolu da alkali sudur. Sabah uyanınca güne alkali su ile başlayın. İçine biraz bal ve limon ekleyin (Alkali su tarifi : 2 litre suya 1 tatlı kaşığı İngiliz karbonatı (eğer bulamazsanız normal karbonat koyabilirsiniz) ekleyip karıştırın. Bu alkali suyudur. Bu suyu çay ve yemeklerde kullanabilirsiniz.

Vücuttaki asiti dengelemeyi amaçlayan bu diyetle birlikte bölgesel zayıflamak artık hayal olmaktan çıkıyor. Yediklerinize dikkat edip alkali diyetine vakit geçmeden başlayın. Bu akıma kapılıp zayıflayan birçok insanın arasına katılın. Kullanımı da basit olan bu diyetleri en yakın zamanda uygulayıp kilolarınızdan kurtulmanın ayrıcalığını yaşayın. Son zamanların en etkili zayıflama ürünü olan alkalı su ürününe www.alkalidiyeti.net sitesinden sahip olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık