DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ebeveynler İçin Bilgisayar Takip Programı

7 Nisan 2015 Ekleme Saati: 11:39
740 kez görüntülendi

Ebeveynler İçin Bilgisayar Takip Programı

Bilgisayar yazılım teknolojisi sayesinde artık siz yokken bilgisayarınızda veya farklı bilgisayarlarda neler olduğunu görme, izleme imkanı buluyorsunuz. Casus bilgisayar 007 olarak adlandırılan program sayesinde bilgisayarınızda gün boyunca yapılan tüm işlemleri kayıt edebileceksiniz. Program bilgisayarınıza yüklendikten sonra tarayıcılarda fark edilmeden giriş çıkış yapılan adresleri, e-mail veya msn gibi programların şifrelerini belirli periyotlar içerisinde istediğiniz mail adresine gönderir. Bu sayede evinizde olmasanız bile bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz. Casus bilgisayar 007 gibi birçok program antivirüs programları tarafından tespit edilebilir. Bu nedenle kurulum aşamasında antivirüs programını devre dışı bıraktıktan sonra Casus bilgisayar 007’yi kurmanız önerilir.

Casus bilgisayar 007’nin genel özelliklerine kısaca göz atalım;

• İnternette girişen web sitelerini kaydeder ve gönderir: Bilgisayarınızın giriş yaptığı internet sitelerini istediğiniz mail adresinize liste halinde alabilirsiniz. Ekran görüntüsü ile beraber kayıt ettiği için bilgisayardaki gizli klasörden direk sitelerdeki yapılanlara ulaşabilirsiniz.
• Keylogger özelliği ile klavyede yazılanları kayıt eder: Casus bilgisayar 007 klavye kayıt özelliği ile msn, e-mail ve sohbet yazışmaları gibi konularda yazılanları klavye tuşlarının basımlarını kayıt ederek deşifre eder.
• Silinen veya çalıştırılan tüm dosyaları kayıt eder ve listeler: Casus bilgisayar 007 ile bilgisayarda sadece internet sitelerini değil aynı zamanda program olarak hangilerinin kullanıldığını kontrol etme imkânına sahipsiniz. Bilgisayarınıza kurulan veya silinen tüm programları liste halinde görebileceksiniz.
• Belirlenen aralıklar ile ekran görüntüsü alır: Casus bilgisayar 007 ile ekran görüntüsünü belirli aralıklar için alabilirsiniz. Örneğin her 30 dakikada bir ekran görüntüsü al şeklinde.
• Gizli çalışma ve gizli klasör: Program genel olarak arka planda fark ettirmeden çalışır. Kayıt edilen ekran görüntüleri veya listeler gizli klasör ile saklanır. E-mail atılırken herhangi bir uyarı yada onay almaz.

Casus bilgisayar 007 programını ilk kurarken sizin ulaşmanız için bir tuş kombinasyonu ve email yazmanız gerekecektir. Bu muhteşem programa indirshop ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Sitemiz kendisini sürekli güncel tutarak ihtiyacınız olan programlara ulaşmanızı sağlıyor. Casus bilgisayar 007 programı gibi takip programlarının legal kullanımlarını desteklemekteyiz.

Casus bilgisayar 007 keylogger indir

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık