DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakın

9 Nisan 2015 Ekleme Saati: 13:57
881 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

    Herkes biliyordur ki, sigara insan sağlığına zararlı bir maddedir. Sigara her yıl milyonlarca insanın hayatına mal olmaktadır. Ancak bunu bile bile her yıl sigaraya milyonlarca insan başlamaktadır. Çeşitli hastalıklara yakalanan sigara kullanıcıları sağlıksız bir hayat sürmektedir. Ancak bunun önüne geçmek isteyen sağlık ve teknoloji çalışanları bir arada çalışarak geliştirdikleri ego c6 elektronik sigara ile hayatlar kurtarmayı hedeflemektedir. Siz sadece isteyin. Sigarayı bırakabilirsiniz. Tamamen sizin iradenize bağlı bir durumdur.

İçiyormuş gibi

Sigara kullananlara sigarayı bıraktırmak için geliştirilen elektronik sigaraya benzer bir ürün olan ego c6 elektronik sigara ile nargile kullanıcıları da unutulmamıştır. İki üründe de mantık aynı olup kullanıcıya sigara veya nargile içiyormuş hissini yaşatmaktadır. Bunun için bir miktar nikotin kullanılır. Çünkü nikotin direkt olarak kesildiğinde çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Onun için azar azar bırakılması gerekir. Sigaranın sahip olduğu diğer kanserojen maddeleri içerisinde ihtiva etmeyen bu ürünler ayrıca çevreye ve diğer insanlara zararsızdır.

Kullanım kolaylığı sunar

Satın alacağınız elektronik sigaraları kullanmak oldukça kolaydır. Ancak şöyle bir durum vardır ki, aletin atomizerinin şarjı veya pili olması gerekir. Veyahut elektrikle çalışan bu aygıta elektrik sağlayacak bir kaynağa ihtiyaç vardır. Kullanım için bir diğer gerekli şey ise dekang likit tir. Bu aygıt için özel üretilen nikotin içerikli bu sıvı bitkisel ve doğaldır. Kullanıcıya herhangi bir zararı yoktur.

Aygıtı yanınızda taşıyacağınız zaman şarjının ve pillerinin dolu olduğundan, yeterli miktarda dekang likit bulundurduğunuzdan emin olun. Eğer ben çok kullanırım, ağzımdan düşürmem diyorsanız şarj aletini ve ekstradan likitleri yanınızda bulundurun. Bunun için size bir taşıma çantası gönderilmektedir. Bu aygıtı kullanarak kısa sürede sigarayı bırakacağınızdan emin olabilirsiniz.Elektronik nargile için http://www.egoc6elektroniksigara.com sitesinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık