DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Fazla Kilolarınız Canınızı mı sıkıyor?

4 Nisan 2015 Ekleme Saati: 19:07
815 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Fazla kilolarla başınız dertteyse doğru yerdesiniz. Günümüzde beslenme koşullarını göz önüne alırsak aslında gayet normal bu şekilde fazla kilolarımızın olması. Çünkü genellikle fast food yiyecekler hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Yağlı ev sağlıklı yiyeceklerin sayesinde bizler fazla fazla kilolarla karşılaşmakta ve sağlığımızı gün gün yitirmekteyiz. Bununla birlikte bir de spor yapmıyorsak vay halimize. Bu durumda yorulmamız daha kolay ve nefesimiz daha kolay kesilecektir. Yaptığımız işlerde genç yaşlarda bile kolayca yorulabilen bireyler arsında girmiş olacağız.

Daha ileriki yaşlarda metabolizmaların ve diğer hastalıkların sebebiyle kilo almak biraz daha normal olabilir. Fakat genç ve orta kesimde fazla kilolar oldukça sorun yaratacak problemler arasında yer almaktadır. Artık sizlerde bu durumdan canınız sıkkın bir şekilde öylece bakıyorsanız insta diyeti kullanmanızın zamanı gelmiş demektir. Eski zamanlarda çay ile kilo verilir mi ya diye gülünürken şimdi ki zaman da en iyi kilo verme yöntemleri arasında şüphesiz ki bitkisel çaylar gelmektedir. Bu çaylar instadiyeti kapsamında yer alan ürünler arsında yer almaktadır.

İnstadiyeti Kapsamında Neler Bulunmaktadır?

  • İnstadiyeti kapsamında hem gece hem de gündüz çayı bulunmak üzere 2 farklı pakette çay verilmektedir.
  • Bununla birlikte sizlere alkali su diyeti yapabilmeniz için ve ph değerinizi dengede tutabilmeniz için bir kutuda alkali su hediye edilmektedir. Bu alkali su ve çaylarla birlikte sizlerde artık daha kolay kilo vereceksiniz.

Alkali su ve Çayların Kullanımı Nasıldır?

Sizler alkali su diyeti yapmak istiyorsanız bir bardak suya sizlere verilen alkali suyu birkaç damla damlatmanız yeterlidir. Normal içme suyunun ph değerini düzenleyerek vücudunuzun da alkali değerinin normal olmasına yardımcı olacaktır. Hemen sipariş vermek için www.instadiyeti.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Sizlere verilen gündüz ve gece çaylarını normal bir bardak kaynamış suya poşet çay gibi atarak kullanabilirsiniz. Bu çaylar her gün kullanılmak üzere bir gün gündüz çayı bir gün gece çayı olmak üzere 1 ay kullanıma sahiptir. Yani sizlere 15 er adet toplam 30 adet çayı bir gece bir gündüz olarak kullandığınızda 1 ay boyunca kullanabileceksiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık