DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Garlic Tea Faydalarından Haberiniz Var Mı?

9 Nisan 2015 Ekleme Saati: 14:00
871 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

     Dünya genelinde tanınırlığa sahip olan garlic tea sarımsak çayı, ülkemizde kullanıcı nüfusu olarak artmaya devam ediyor. Sarımsak bizim kültürümüzde iyi bir konumda yer alan gıdadır, fakat çayı yeni yeni piyasaya çıkıyor. Aynı şekilde faydaları da yeni yeni öğreniliyor. Ancak şu bir gerçektir ki öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. İşte bu çayın faydaları.

Faydaları

  • Enfeksiyonlara karşı vücuda direnç kazandırmakta ve vücudu korumaktadır.
  • Kalp sağlığınızı korumaya yardım eder.
  • Vitamin ve mineral bakımından zengindir.
  • Midemizde bulunan bazı zararlı parazitleri öldürür ve midemizi temizler.
  • Sinüsleri açar, bununla birlikte gribe iyi gelmektedir.
  • Kalori alımını yavaşlatır, sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

Nasıl Tüketmeliyiz?

    Bu çay standart siyah poşet çay nasıl hazırlanıyorsa aynı şekilde hazırlanmaktadır. Yani demleme usulü sarımsak çayı için de geçerlidir. Her öğünden önce 1 adet bu çaydan içmeniz hedefe ulaşmanız için kâfi gelecektir. İçerken şeker kullanmamaya dikkat ediniz. Şeker çayın etkilerini olumsuz yönde etkiliyor.

1 Kutusu Kaç Gün Gidiyor?

    Bugün piyasada bulunan 1 kutu garlic tea sarımsak çayı içerisinde 30 adet çayı barındırmaktadır. Bir insan günde standart olarak 3 öğün yediği düşünülürse bir kutusu ortalama 9 – 10 gün boyunca sürmektedir. Kullanıcı yorumlarına bakılacak olursa bu süre bazı insanlar için yeterli olmuş, bazıları ise ikinci kutuya geçmişlerdir. Bu tamamen vücut yapınız ile ilgilidir.

Kaç Lira Ödeyeceğiz?

   Çayın bir kutusu için 29 lira ücret ödemeniz gerekiyor. İnternet üzerinden rahat bir şekilde temin edebileceğiniz sarımsak çayını sizler de içerek zayıflayabilirsiniz. Fiyat konusunda gayet uygundur. Diğer ürünlere nazaran ucuzdur. Etkisi de aynı oranda diğer ürünlere nazaran yüksektir. Ayrıca sarımsağın zayıflamanın haricinde binlerce faydası bulunmaktadır. Detaylı bilgi için www.sarimsakcayii.gen.tr sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık