DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Göz Alıcı Kaş ve Kirpikler

9 Nisan 2015 Ekleme Saati: 13:58
935 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

   Son günlerde adını sıkça duyduğumuz kaş kirpik uzatıcı ürünlerin ne işe yaradığını biliyor muydunuz?

Kaş Uzatıcı

  • Nedir?

Birtakım sebeplerden dolayı kaşlarda meydana gelen dökülmeler ve seyrekleşmeler, bayanların güzelliğine gölge düşürebiliyorlar. İşte bu problemi ortadan kaldırmak için üretilen ürünler kirpik uzatıcı serum ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde kaşlarınız uzar, gürleşir ve hacim kazanır. Siz de güzelliğinize kavuşursunuz. Ne yazık ki bayanlarımız kaş dökülmesi yaşadığı kadar kirpik dökülmesi ve zayıflaması da yaşıyorlar. Bu problemin çözümü için ise günümüzde kirpik uzatıcı lar üretilmektedir. Bu ürünler kirpiklerinizin köklerine nüfuz eder ve oradaki bezleri harekete geçirir. Bu sayede kirpikleriniz gürleşir.

İçinde kimyasal madde bulundurmaz. Cildinize zarar vermeyecek yapıya sahiptir. İçinde insan sağlığına ve cildine zarar verecek hiçbir maddeyi bulundurmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Üründen bir miktar alıp kaşlarınıza sürmelisiniz. Bu işlem gerçekleşirken temiz bir tarak ile kaşlarınızı tarayabilirsiniz. Fakat bu tarağı yalnızca kaşlarınız için kullanmanız gerekiyor. Öncelikle kirpik uzatıcıdan bir miktar alın. Bu işlemi kutudan çıkan özel fırça ile yapacaksınız. Daha sonra fırçayı kirpiğinize yavaşça ve diplerinden uçlarına doğru çekin. Bu fırça özeldir, bu işlem için üretilmiştir. Başka işlerde kullanmamakla birlikte, bu işlem için başka fırça da kullanmayınız.

  • Dikkat Edilecek Noktalar

Dikkat edilecek hususlar çoğu zaman aynı oluyor. Bu ürünü günde iki kez temiz yüze uygulamanız öneriliyor. Kirpiklerinizde herhangi bir makyaj malzemesi bulunmaması gerekiyor. Bu sebepten uzmanları tavsiyesi ürünü bir sabah –makyaj yapmadan önce- iki yatmadan önce –makyajınızı sildikten sonra- şeklinde uygulamanız şeklindedir. Ürünü kullanmadan önce kaşınızı temizlemeniz öneriliyor. Bu şekilde üründen alacağınız verimde artış gözleniyor. Hemen sahip olmak için www.kaskirpikuzatici.gen.tr sitesinden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık