DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Haftalık Sinema Rehberiniz SinemaZade

30 Nisan 2015 Ekleme Saati: 09:13
414 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Her hafta gösterime giren farklı filmleri yakından takip ediyorsanız SinemaZade tam size göre bir yer. Haftalık olarak onlarca gösterime giren filmlerin tüm detaylarını bulabileceğiniz sitede sinemalar hakkında kullanıcı yorumları, değerlendirmeler, filmin süresi, kullanıcı puanlaması ve kalite puanı, filmin oyuncuları, yapımcı ve yönetmenine kadar tüm detayları tek adreste bulabilirsiniz.

Gösterime giren vizyondaki filmler hakkında merak ettikleriniz ve kullanıcı değerlendirmelerini sitede kolaylıkla bulabilir ve filmin izlenmeye değer olup olmadığı hakkında karara varabilirsiniz. Ayrıca SinemaZade’de filmde rol alan oyuncular hakkında daha pek çok bilgi edinebilir, oynadığı tüm filmleri öğrenebilir ve biyografisi hakkında merak ettiklerinize göz atabilirsiniz.

Sinema severlerin tek adresi SinemaZade ile haftalık olarak takip edebileceğiniz sinema filmleri değerlendirerek hafta sonu kendinize güzel bir sinema keyfi sunabilirsiniz. Gösterimdeki sinema ve filmler hakkında daha fazla bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.sinemazade.com/

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık