DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Halıda Zengin Çeşitler, Farklı Tasarımlar

9 Nisan 2015 Ekleme Saati: 11:37
382 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Zemin kaplamada el halıları, fabrika halısı ya da halıfleks gibi çeşitli alternatifler denenebilir. Bunlara karo halı da eklenebilir. Ancak yapılacak seçimlerde; kalite, dayanıklılık, zemine oturması, estetiği gibi önemli hususlara dikkat edilmelidir.

Makine halısı ile el halısı tabi ki birbirini tutmaz. El halısının fiyatını belirleyen üzerindeki özen, emek, yorumlama ve sanat kaygısıdır. Fabrika halısında bu hususlar eşit değerde değildir. El halısı ürünleri değerli olduğundan ev dekorasyonunda onu rastgele yerlere koymamalıdır. Bunun için en beğenilen yerler tercih edilmelidir.

Karo halı ise ekonomik olduğundan tercih edilmektedir. Ayrıca bu halı türünde fire olmaz. Ebatları da genellikle standarttır.

Duvardan duvara halı ise evinize çok değişik ve şık bir görünüm katar. Bu ürünler Polymaide yani naylon, polyester, akrilik, yün iplik iğneleme gibi tekniklerle üretilmiş olup duvarlarınıza çok güzel yakışacaktır. Ayrıca çok farklı tasarımları mevcuttur.

Işık Halı firması ise; duvardan duvara halı, karo halı, halıfleks, mobilya, cami halısı, el halısı, çim halı, parke gibi zengin ürün çeşitlerine sahiptir. Firmanın sitesine isikhali.com adresinden ulaşılabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık