DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Hayalleriniz Gerçek Olsun

23 Nisan 2015 Ekleme Saati: 16:12
374 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hayallerinin gerçek olmasını isteyen çiftlerin bebek sahibi olmak için özellikle www.kibristupbebekmerkezi.pro Kıbrıs tüp bebek merkezlerinde bilgi almaktadırlar. Tüp bebek tedavisinde çiftleri uzun bir süreç beklediği gibi tatil amaçlı olarak en iyi şekilde ağırlanmaktadır. Deneyimli ekip olan uzman doktorlar sayesinde takip edilerek en güzel sonuçlar alınmaktadır.

Kıbrıs tüp bebek merkezi gelişen teknoloji sayesinde tıbbi imkânlardan faydalanılmaktadır. Günümüzde yaşanan sağlık sorunlarının ve operasyonların gerçekleştirildiği ortamda başarı oranı oldukça yüksektir. Hamile kalamayan kadının tüp bebek istemesi ve yumurta donasyonu uygulaması ile bebek sahibi olmaktadırlar.

Kadının yumurta üretimi sorunu yaşadığı ve başka birinden alınan yumurta sayesinde erkeğin spermleri ile tüp bebek işlemi gerçekleştirilerek anne adayına yerleştirilmektedir. Kıbrıs yumurta donasyonu gerçekleştirildiğinde özel testlerin uygulanması ve sağlıklı olması gerekmektedir.

Ayrıca fiziksel özellikleri yumurta alan çiftin özelliklerine yakın şekilde seçilmektedir. Kıbrıs cinsiyet seçimi çocuk sahibi olmak isteyenler için önemli bir adımdır. Öncelikle annenin ilaç alması ve tüp bebek yöntemi ile yapılan tedaviye geçilerek yapılmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık